Problem z Youtube na androidzie rozdzielczość

(Padantos12) #1

Jak jest napisane w tytule tematu mam problem z Youtube. Posiadam telefon LG G2 mini. Od dłuższego czasu oglądam filmy w słabej jakości 360p maksymalna jaką umiem ustawić. Proszę o pomoc bo nie idzie ogl w takiej jakości

(lordjahu) #2

Masz możliwość ustawienia w aplikacji YT rozdzielczości, czy oglądasz filmiki w przeglądarce ? 

Podaj przykład filmiku - podaj linka, może jego maksymalna wartość rozdzielczości to te 360p ?

(Padantos12) #3

Oglądam filmy na aplikacji. Właśnie przeglądałem dużo filmów i wszędzie 360p to jest maksymalne jakie umiem dac. Mogę wybierać jaką chcę jakość ustawić. Jakie mogę wybrać (automatyczną) 144P 240P I 360P tylko te mogę wybrac?

(lordjahu) #4

Masz nową wersję YT z Google Play ?

(Padantos12) #5

Tak mam

(Krystian Broda) #6

Też tak miałem. Wystarczy tylko odinstalować aktualizacje i jeszcze raz ją zainstalować. Mi to pomogło.

(Padantos12) #7

Zrobiłem wszystko tak samo

(Krystian Broda) #8

To zainstaluj sobie z Google Play program Viral Popup (YouTube Player) gdzie możesz sobie ustawić nawet 1080p. Ten program nie jest najlepszy ale do czasu jak nie poprawią tego błędu w aplikacji YouTube to go używaj.

(Mario80) #9

Jak ustawic na androidzie na stale odtwarzanie np. na max 480p? Kazde ponowne uruchomienie programu przywraca mi ustawienie na automatyczne czyli max jakosc?

(Paweł A.) #10

Nie ustawisz na stałe daną rozdzielczość. Jedynie ręczna zmiana rozdzielczości Cie ratuje, albo automatyczna rozdzielczość, zazwyczaj jest to największa rozdzielczość.

(lordjahu) #11

Ustawienia - Ogólne - jakość filmu.

(Mario80) #12

Mam ustawione 480 i po restarcie programu wartosc ta sie nie zmienia i mimo tego filmy ida przewaznie w najwyzszej jakosci. Poza tym ta opcja chyba sluzy do przesylania na serwer a nie ogladania na fonie.