Problem z Youtube na androidzie rozdzielczość

Jak jest napisane w tytule tematu mam problem z Youtube. Posiadam telefon LG G2 mini. Od dłuższego czasu oglądam filmy w słabej jakości 360p maksymalna jaką umiem ustawić. Proszę o pomoc bo nie idzie ogl w takiej jakości

 

Masz możliwość ustawienia w aplikacji YT rozdzielczości, czy oglądasz filmiki w przeglądarce ? 

Podaj przykład filmiku - podaj linka, może jego maksymalna wartość rozdzielczości to te 360p ?

Oglądam filmy na aplikacji. Właśnie przeglądałem dużo filmów i wszędzie 360p to jest maksymalne jakie umiem dac. Mogę wybierać jaką chcę jakość ustawić. Jakie mogę wybrać (automatyczną) 144P 240P I 360P tylko te mogę wybrac?

Masz nową wersję YT z Google Play ?

Tak mam

Też tak miałem. Wystarczy tylko odinstalować aktualizacje i jeszcze raz ją zainstalować. Mi to pomogło.

Zrobiłem wszystko tak samo

To zainstaluj sobie z Google Play program Viral Popup (YouTube Player) gdzie możesz sobie ustawić nawet 1080p. Ten program nie jest najlepszy ale do czasu jak nie poprawią tego błędu w aplikacji YouTube to go używaj.

Jak ustawic na androidzie na stale odtwarzanie np. na max 480p? Kazde ponowne uruchomienie programu przywraca mi ustawienie na automatyczne czyli max jakosc?

Nie ustawisz na stałe daną rozdzielczość. Jedynie ręczna zmiana rozdzielczości Cie ratuje, albo automatyczna rozdzielczość, zazwyczaj jest to największa rozdzielczość.

Ustawienia - Ogólne - jakość filmu.

Mam ustawione 480 i po restarcie programu wartosc ta sie nie zmienia i mimo tego filmy ida przewaznie w najwyzszej jakosci. Poza tym ta opcja chyba sluzy do przesylania na serwer a nie ogladania na fonie.