Problem z Youtube nie działa opcja ponowne odtwarzanie

Mam problem a mianowicie, nie działa mi opcja “odtwarzaj ponownie” gdy tylko wcisnę ten przycisk film mimo ze pasek buforowania jest na full nie odpala się.

xbukax , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Też mam ten błąd. Nie wiem jak go naprawić, ja po prostu odświeżam stronę. Film i tak zaczyna się ściągać od nowa (teraz filmy są buforowane po kawałku, nie jak dawniej ściągane od razu w całości na nasz dysk, więc jak czasem zadziała ponownie odtwarzanie, to i tak całość ściąga się na nowo).

Jest rozszerzenie YouTube Center, które umożliwia włączenie pobierania filmu by działało to tak jak dawniej (czyli raz ściągnięty film odtwarza się z dysku tak długo jak jest w cache przeglądarki), ale no właśnie, to zapycha całe łącze od razu ściągając całość. Przy krótkich filmach dobre, przy dłuższych już nie koniecznie.

problem pojawił się wczoraj słuchałem 2 kawałków w kółko na zmianę odpalałem 1 potem 2 w oddzielnych kartach a nagle przestało działać. Próbowałem już reinstalacja Firefox, wyczyszczenie rejestru, reinstalacja Adobe flash Player, nie wiem co się zmieniło wczoraj, problem nie jest duży bo tak jak mówisz odświeżenie strony pomaga, ba nawet zmiana rozdzielczości niezależnie czy na wyższą czy niższą powoduję odpalenie normalnie filmiku , jednakże wolę porostu wcisnąć “odtwórz ponownie” więc jeśli da się to naprawić to proszę o wskazówki

Wiadomo, od tego ten przycisk tam jest, by z niego korzystać. Też jestem przyzwyczajony. Ja to mam jednak od dawna już.

A ciasteczka z jutubki czyściłeś? Czasem tak prozaiczna czynność pomaga w tego typu błędach. Ja w sumie u siebie nie próbowałem.

Próbowałem, ale nie pomogło