Problem z youtube w przeglądarkach FF, chrome

Mam takie pytanie, dlaczego wyszukiwarka w youtube jest na środku? Tak mam na W10, na W7 jest po lewej. Odinstalowywałem oba za pomocą revo i nic nie dało. Nadal tak jest. Natomiast w chromium na w10 jest w porządku. Odinstalowałem też revo, ponieważ jak chciałem aby po zeskanowaniu ścieżek usunął, to zamknął się.
Mała poprawka, revo nie zamknął się, tylko okno, na których są pokazane ścieżki do programu.

Też mam na środku pasek wyszukiwarki na FF. Wczoraj jeszcze pasek był po lewej. Google coś eksperymentuje, nim coś nowego wprowadzi.

1 polubienie

Tylko, że też mam na chrome a w chromium jest po lewej. A system mam bez infekcji a sprawdzałem. Tylko dlaczego na W7 jest po lewej?

U mnie w przeglądarkach ze starym wyglądam YT - pasek wyszukiwania jest po lewej. A w FF z nowym wyglądem YT, - wyszukiwanie jest na środku.

Ja mam wygląd jaki pokazuje mi FF 59.2 jak i nowa wersja Chrome, i wyszukiwarki mam na środku. Dodam, że podczas ładowania mam szare pola filmów.
@Bogdan_G FF też odinstalowywałem programem unistallview i też nic. Chyba faktycznie to nie problem przeglądarek a samego youtube.

To jest normalne. Kilka dni temu zostało to wprowadzone. Nie ma czym przejmować się, Google coś nowego wprowadza tylko.

Dodam, że po włączeniu filmów, okno playera mam duże a raz mniejsze tak, jak dawniej (widok domyślny).

Niby taka pierdoła jak pozycja wyszukiwarki (czy po lewej, czy na środku), ale jak widzę, że na W7 jest po lewej a na W10 w FF, Chrome na środku, to ma się wrażenie jak by coś z przeglądarkami było nie tak. Jak dla mnie może zostać na środku, ale niech będzie widoczna na wszystkich systemach, a nie jak wyżej pisałem, że na W7 ff jest tak, a na w10 ff jest inaczej.

Rozumiem, że mowa o dwóch różnych komputerach? A nie że 2 systemy, na jednym komputerze?

Tak, co prawda, z tego powodu nie będę deinstalował windows 10.

Też tak miałem + problem z wtyczkami mp3.

No to na komputerze z Win7, jeszcze nie dotarła zmiana (aktualizacja)
na YT.

Firefox może dostawać inny kod html/css/javascript, jak kiedyś pisałem z pewnym twórcą skryptu pod YouTube, to tak on to określił.

Spróbuj wymusić odświeżenie albo usunąć ciasteczka YouTube.


Ja w Operze / Firefox mam już na środku (czyściłem ostatnio przeglądarki to może ładują najnowszy eksperyment).
Monitor raczej duży (Full HD), więc bliżej środka jest niż lewej.

Próbowałem, gdy miałem problem ze stylami swojej aplikacji mającej na xampp, okazało się, że notepad++ padł mi. Choć nie patrzyłem na youtube.
Aktualizacja
Dobra, to w takim razie widać, że nie jest to wina przeglądarek a youtube. Też mam monitor duży, ale zależy jak przez to rozumieć. Mam 22 cale w rozdzielczości full hd a z W7 22,5, ale nie jest rozdzielczość full hd, nie pamiętam teraz, bo nie siedzę, ale 1680x1050.

Na Windows 7 też wyszukiwarka w youtube jest na środku.

1 polubienie

Ja mam tak:

Wyszukiwarka jest na środku i mam szare pola filmów podczas wczytywania strony. Mi to osobiście nie przeszkadza - nawet tego nie zauważyłem od razu. Po prostu ja bytm się tym nie przejmował i tyle. Pewnie wielkie G coś kombinuje w interfejsie YT.

Czyszczenie ciasteczek już chyba nic nie daje, jeszcze parę dni temu jak je czyściłem, to raz potrafiła wczytać wersja z wyszukiwarką po lewej, a innym razem, po wyczyszczeniu ciasteczek, pamięci podręcznej itd., wczytywała się wersja z wynikami wyszukiwania na środku. Teraz co bym nie robił, to wyniki wyszukiwania mam po lewej.

Jak chcesz mieć na środku:

ytd-searchbox#search {
  justify-content: center !important;
}
  • Kod można wkleić do Stylus / xStyle / Stylish.

  • Można przerobić na prosty javascript i wrzucić do Tampermonkey / Violentmonkey / Greasemonkey. Pomóc może wrzucenie na userstyles.org - automatycznie generuje javascript jako opcjonalną metodę użycia.

  • Ostatecznie jako reguła uBlock / Adguard:

    youtube.com##ytd-searchbox#search:style(justify-content: center !important;)
    

Jak chcemy na lewo:

ytd-searchbox#search {
  justify-content: flex-start !important;
}

lub

youtube.com##ytd-searchbox#search:style(justify-content: flex-start !important;)

Jak chcemy na prawo:

ytd-searchbox#search {
  justify-content: flex-end !important;
}

lub

youtube.com##ytd-searchbox#search:style(justify-content: flex-end !important;)

Mi tam na środku nie przeszkadza, zresztą i tak na nowo będę instalował Windows 7, ale nie z powodu wyszukiwarki, czy szarych pól, ale dlatego, że już mam zasyfiony programami rejestr, co nawet nie które skojarzenia plików nie chcą dobrze działać.

No i wszystko jasne. Czyli to nie jest wina z moimi przeglądarkami.

1 polubienie