Problem z youtube

czy wy tez tak macie. chodzi o Youtube. gdy sie zalogouje to pozniej w google wyswietla mi sie moj gmail a kiedy sie na nim wyloguje to wylogowuje mnie na youtube. chce byc zalogowany na youtube ale nie na gmailu google. co zrobic?

Nie da się nic zrobić. Rejestrując się w Gmail i Youtube przypisałeś te usługi do konta Google. Gdy zalogujesz się do którejś z usług automatycznie zostaniesz zalogowany do wszystkich innych usług przypisanych do twego konta. Możesz zrezygnować z Gmail. [wyrejestrować e-mail]

Bez konta Google nie będziesz mieć już możliwości logowania się w YouTube.

Jeśli nie chcesz tworzyć powiązania dla tego konta YouTube, tutaj możesz się wylogować. PARANOJA! !!

Czy ja pisze ci żebyś usuwał konto Google? Może po prostu zrezygnować z Gmail’a i wtedy nie będziesz do niego logowany. Nic się nie dzieje. Wygodniej jest mieć wszystkie usługi na jednym koncie niż pamiętać dane do pięciu innych. Podczas rejestracji sam wyraziłeś zgodę na takie przypisanie więc nie dramatyzuj tylko czytaj.

hardstyle18 , proszę o zapoznanie się z tą stroną oraz tym tematem, i konkretne nazwanie tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif