Problem z youtube

Witam mam przeglądarke opera i neostrade 128. Problem polega na tym że nie moge odtowrzyć filmików youtube. pomóżcie :frowning:

Pewnie wina kodeków, jakie masz kodeki i jaką przeglądarke?

czytaj uważnie

mi w operze też sie nie otwierają :frowning: ale specialnie do filmików zaistalowałem firefoxa.

mi w operze działają pewnie nie masz kodekow.ja mam zainstalowana paczkę k-lite mega codec pack i wszytko chodzi

ja mam problem z youtube bo mi z kolei filmiki się odtwazaja tylko nie widać ile juz wilmu sie załadowało. Kazdy kto kiedyś oglądał filmik na youtube wie o co mi chodzi.

Złączono Posta : 22.08.2006 (Wto) 0:02

Zapomniałem dodać że takrze mam opere, i odkryłem ze w http://www.smog.pl filmiki ciągle się ładują :confused:

Sprawdż->Narzędzia->Zaawansowane->Wtyczki czy masz wtyczkę Flash Playera (npswf32.dll). Nie ma = Instalujesz.

I możesz mieć problem. Trochę “cienkie” to łącze.

W 9.01 problem już nie występuje.

THX chodzi (Śmiga znaczy się :P)

Ale co z tym:

a1cd3836135e6db6m.gif

?? To screen z IE gdzie tem pasek sie robi szary w stosunku do załadowania filmu, a w operze tego niestety niema :confused:

zainstalowałem firefoxa i wszystko chodzi dzięki wszystkim za pomoc i porady

JA wogole nie wiem jak to otworzyc, wyskakuje mi;

This video may contain content that is inappropriate for some users, as flagged by YouTube’s user community.

By clicking “Confirm,” you are agreeing that all videos flagged by the YouTube community will be viewable by this account.

Co sie dzieje? :>

Złączono Posta : 29.08.2006 (Wto) 12:48

juz nic, ok :>

Złączono Posta : 29.08.2006 (Wto) 22:14

Mam problem z zalozeniem konta:/ moglby ktos pomoc i mi zalozyc?