Problem z Youtubem - "Ups, coś poszło nie tak"

Witam.

Dotychczas miałem jakby dwa kanały Youtube na jednym koncie Google, jeden z nich dodał mi stronę w profilu Google+. Ten właśnie kanał usunąłem, chciałem pozbyć się owej strony z profilu g+. Teraz po wejściu bezpośrednio na youtube.com i próbie logowania wyświetlają się “telewizorki” i czerwony komunikat “Ups coś poszło nie tak”. Co dziwne mogę normalnie funkcjonować na kanale sygnowanym moim imieniem i nazwiskiem, subskrypcje itp. działają. Kiedy zaloguję się do konta Google i będąc zalogowanym przechodzę na Youtube to nie mam żadnych niepokojących komunikatów.

 

Niestety nie mogę tym kontem zarządzać z ustawień konta google - przy klikaniu np. “zarządzaj kontem youtube” w momencie przekierowywania na Youtube również mam komunikat “Ups…” Zmieniać ustawienia moge tylko będąc w witrynie Youtube.

 

Chciałem na próbę utworzyć dodatkowy kanał na tym koncie, żeby zobaczyć czy komunikat ustąpi. Niestety, po zalogowaniu pytaz którego kanału chcę skorzystać, po czym “Ups, coś poszło”.

 

Co z tym mogę zrobić? Jak pozbyć się komunikatu? Niby wszystko działa ale jednak coś zepsułem jeśli chodzi o konto Youtube (jest ono powiązane z Google+). Oczywiście nie mogę usunąć i utworzyć ponownie konta YT. Problem występuje pod każdą przeglądarką.

 

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.