Problem z zabezpieczeniami 1 z gier


(bober370) #1

Witam

Posiadam gre Anno 1503. Zainstalowala sie poprawnie. Dodatkowe biblioteki zainstalowane. Lecz gdy uruchamiam gre wyskakuje mi takie coś http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/849 ... 39375.html

Co zrobić by uruchomić gre ? Deamon toolsa odinstalowalem

Gra oczywiście oryginalna http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0eb ... 2251a.html


(Onimusza666) #2

Jeżeli jest tam StarForce-to będzie ciężko :frowning: Jak długo masz tę grę?-czy jest porysowana? Jeżeli odinstalowałeś Daemona-to przeczyść rejestr,odinstaluj także grę, i jeszcze raz zainstaluj :!: Zobacz czy nie masz innych programów z opcją emulacji napędów(clonecd, nero burning rom,alcohol,poweriso,itp) Czy ta gra u Ciebie działała wcześniej? Czy jesteś na koncie administratora? Jeżeli masz dwie nagrywarki, to też warto spróbować zainstalować z innego napędu.Możesz też spróbować:PPM na mój komputer-właściwości- sprzęt-menadżer urządzeń-kontrolery IDE/ATAPI+podstawowy kanał ide-klik ppm-właściwości-ustawienia zaawansowane-zmienić z DMA na PIO bąź odwrotnie i zobaczyć czy wtedy gra będzie działać. :lol:


(bober370) #3

Z pół roku, ale jej nigdy nie używałem ponieważ, brat dostał ja na urodziny i nikt jej nie zainstalował i tak w szafie przeleżała 8 miesięcy :smiley:

Jak nówka jest

Chyba nie, chyba że jest coś w sofcie od HP

Nigdy jej nie używałem

Jest tylko 1 konto

Nie mam ponieważ to jest laptop

Jak już to komputer, bo to Vista :slight_smile:

Jakieś inne sugestie ?


(Onimusza666) #4

http://www.centrumxp.pl/Aktualnosci/291 ... e_gry.aspx może to pomoże :lol: dlatego wolę XP-coś sobie przypominam że u kumpla na laptopie też nie chciały działać gry z StarForce-nie wiem jak on rozwiązał swój problem gdyż jest na misji wojskowej za granicą. :lol:


(bober370) #5

Nie działa

Jakieś inne sugestie ?


(Stanny Tomasz) #6

A nie masz przypadkiem zainstalowanego Alcohol'a? Miałem kiedyś podobny problem i to właśnie wina tego programu. Wiem że pisałeś że raczej nie masz ale dokładnie sprawdź bo może właśnie dzięki temu rozwiążesz problem, a jak nie poszukamy dalej. Przejrzyj też rejestr, mówisz że masz brata spytaj się czy on ci coś ostatnio nie poinstalował


(bober370) #7

Alcohol'a napewni nie mam

Może CyberLink DVD Suite ale raczej nie


(Stanny Tomasz) #8

Dziwne, od Cyber Linka z pewnością nie, kto wie może coś ci jeszcze w rejestrze zostało