Problem z zabootowaniem windowsa 7

mam włożoną płyte instalacyjną płyte z windowsem 7 i jak chce go zabutować to nie mam o nie mam opcji tylko mu wyskaju błąd http://images39.fotosik.pl/52/aed8ee3694e7295e.jpg co mam zrobić by normalnie zabutować instalator. Dodaje że na kolegi płycie dzieje się to samo. a na virtual pc instalator normalnie się butuje. proszę o szybką odpowiedz ![-o<

Uszkodzony plik etfsboot.com.

Nie martw się, tutaj pobierzesz plik etfsboot.com, którego upload robiłem z mojej płyty DVD Windows 7.

Podmień pliki w obrazie ISO (jakimś edytorem ISO), nagraj obraz z najmniejszą prędkością na płytę DVD.

Jak dalej będzie błąd mimo tych powyższych sposobów, to napisz na forum, to wtedy coś wymyślę.

PS. Upewnij się, czy nagrywałeś obraz ISO na płytę DVD i upewnij się jeszcze, czy masz odpowiedni napęd DVD. Katalog w którym ma być podmieniony plik etfsboot.com, to X:\Boot. X to litera twojego dysku CD/DVD,

jest to nie możliwe ponieważ kolega przychodził do mnie ze swoją płytą windowsa 7, i też błąd wyskakiwał u u niego nie. może to coś w mojim napędzie dvd :?:

Ja tam bym nie kombinował tylko pobrał jeszcze raz ISO.