Problem z zacinającą się myszką i klawiaturą


(Damianx2) #1

Witam.

Od jakiegoś czasu mam problem z myszką i klawiaturą. Otóż czasami dzieje się tak, że początkowo zacina się kursor myszki co czasami przekłada sie na całkowite zaprzestanie działania. Czyli w ogóle nie mogę sterować. Z klawiaturą jest podobnie z tą różnicą, że klawiatura od razu przestaje reagować... System pracuje normalnie i wszystkie procesy jakie były rozpoczęte działają dalej...

Jest to dla mnie bardzo uciążliwe i denerwujące bo za każdym razem kiedy tak sie stanie to muszę restartować kompa i zaczynać wszystko od nowa bo nie mogę dokończyć różnych operacji :frowning:

Jest ktoś w stanie mi pomóc? Jeżeli trzeba to piszcie a podam więcej szczegółów :slight_smile: Ewentualnie kupię sobie urządzenia pod usb

:stuck_out_tongue:

Pozdro :smiley:


(Technik Elektro) #2

a mysz i klawiatura nie są bezprzewodowe ??


(Damianx2) #3

nie, nie są bezprzewodowe


(Technik Elektro) #4

zobacz jak się ma sprawa w trybie awaryjnym.


(Damianx2) #5

to samo... mimo krótkiego używania myszka zacięła się kilka razy :frowning:


(Technik Elektro) #6

a klawiatura ?? możesz kupić przejściówkę na USB za 15zł ?? być może porty ps/2 są uszkodzone (przydała by się jeszcze jakaś inna myszka i lkawiatura testowa do sprawdzenia ostatecznego).


(Damianx2) #7

z klawiaturą to samo.

tak przypuszczałem ale chciałem się poradzić jeszcze kogoś :slight_smile:

sprawdzę jeszcze inną myszkę i klawiaturę ale pewnie będzie podobnie.

dzięki za pomoc :mrgreen:

pozdrawiam


(kam104) #8

Na mojej płycie głównej miałem podobnie przy XP, bardzo denerwujące, ale mi zacinała się tylko myszka (USB) a klawiatura (PS/2) chodziła zawsze sprawnie. Teraz przesiadłem się na Vistę i wszystko działa. A i jeszcze pomagała przejściówka z USB -> PS/2. I chciał bym zaznaczyć że nie padała tylko myszka ale wszystkie urządzenia podłączone do USB.