Problem z zacinaniem Frapsa

Witam :slight_smile: Ostatnio, po blisko roku przerwy, zacząłem nagrywać gry frapsem (Gothica 2). Teraz mam cholerne zacinki podczas nagrywania ;/ Używałem wszystkich sposobów, żaden nie pomógł. Przed ponownym podejściem do nagrywania zainstalowałem dwa nowe systemy Windows na innych partycjach (miałem problemy). Teraz korzystam z tego na partycji E: a wcześniej na partycji C:. Stawiam, że chodzi o brak sterowników, posiadam tylko do karty graficznej, dźwiękowej oraz do płyty głownej ( I jeszcze kilka sterówników które instalowałem wraz z Chipsetem do płyty głównej, ale nie pamiętam poszczególnych). Skoro chcę, aby fraps płynniej nagrywał, to do czego muszę zainstalować sterowniki ;/ ?

Nolk45467 , proszę o konkretny tytuł wątku, zignorowanie prośby będzie skutkować usunięciem topica z forum.

Zacznij od podania jaki masz sprzęt oraz czy nagrywasz na tym SAMYM dysku czy innym(nie nie chodzi mi o inna partycje).

Nie rozumiem co ma mój sprzęt do ścinek. Mówiłem, że mając niedawno ten sam sprzęt nie miałem żadnych problemów. Problem tkwi w sterownikach, nie wiem jakie zainstalować, żeby fraps oraz inne usługi działały sprawniej?

Skoro masz wgrane sterowniki do karty graficznej i dźwiękowej oraz wszystkie inne wymagane + zaktualizowanego DirectXa to coś Ci bardzo zjada procesor lub dysk podczas grania? Może się za bardzo grzeje sprawdź temperatury, defragmentuj dysk.

Podaj temperatury z HWInfo podczas grania.

HDD Tune zakładka Health.

Wklej OTL.

I dla mojego świętego spokoju podaj co masz za kompa :stuck_out_tongue: