Problem z zainstalo angielskiego pakietu językowego do Visty

Problem polega na tym posiadam polską wersję Visty Ultimate i chciałbym Zainstalować angielski pakiet językowy,instalacja sie rozpoczyna i po jakimś czasie wyskakuje “błąd 2”. Francuski pakiet zainstalowało bez problemu tylko angielski ma jakieś opory,czyżby M$ zablokował aby polscy nabywcy nie instalowali dreamscene bo tylko tak można to pobrać do polskiej wersji Visty :?:

może screen ??

coś więcej na ten temat

Nie, wszystko instaluje się jak należy :slight_smile:

Błąd

Inne języki sie instalują,tylko z Ang. jest problem,problem nie nowy bo znalazłem już podobny temat na forum

A co więcej na ten temat mogę napisać skoro M$ napisał tyle

Błąd 2 usługi Windows Update


Jeśli podczas instalowania pakietu językowego wystąpi błąd 2 usługi Windows Update, może być konieczne wykonanie jednej z następujących czynności:


Jeśli błąd wystąpił po anulowaniu aktualizacji, spróbuj zainstalować pakiet językowy ponownie i nie anuluj instalacji.


Jeśli błąd wystąpił, ale aktualizacji nie anulowano, uruchom ponownie komputer, a następnie spróbuj jeszcze raz zainstalować pakiet językowy.


Uwaga

Instalowanie pakietów językowych ma wpływ na wiele obszarów systemu operacyjnego i może trwać do kilku godzin, zależnie od liczby wybranych pakietów językowych. Zaleca się instalowanie tylko tych pakietów językowych, z których użytkownik zamierza korzystać, instalowanie ich, kiedy komputer nie jest używany do innych działań, oraz zamknięcie wszystkich otwartych programów przed rozpoczęciem instalacji.


Aby zainstalować pakiety językowe

Jeśli błąd wystąpił, ale aktualizacji nie anulowano, uruchom ponownie komputer, a następnie wykonaj poniższe czynności. Jeśli anulowano aktualizację i wystąpił błąd, wykonaj poniższe czynności bez ponownego uruchamiania komputera.


Kliknij, aby otworzyć rozszerzenie Windows Update.


W lewym okienku kliknij łącze Sprawdź, czy są aktualizacje, a następnie poczekaj, aż system Windows wyszuka najnowsze aktualizacje dla komputera.


Kliknij łącze Wyświetl dostępne aktualizacje.


Wybierz pakiet językowy, który chcesz zainstalować, a następnie kliknij przycisk Zainstaluj. Jeśli zostanie wyświetlony monit o hasło administratora lub potwierdzenie, wpisz hasło lub potwierdź.


Po zainstalowaniu pakietu językowego jest zalecane zainstalowanie wszystkich dodatkowych aktualizacji wyszukanych przez system Windows dla komputera. Aby dowiedzieć się, jak to zrobić, zobacz temat Instalowanie aktualizacji systemu Windows.


Jeśli problem nie ustąpi po wykonaniu powyższych czynności, zobacz ten artykuł bazy wiedzy Knowledge Base w witrynie Pomoc i obsługa techniczna firmy Microsoft w sieci Web lub przejdź do witryny Centrum pomocy technicznej usługi Windows Update w sieci Web, aby wysłać zlecenie pomocy technicznej za pomocą wiadomości e‑mail.


Termin do wyszukania w witrynie Pomoc i obsługa techniczna: WindowsUpdate_00000002

Znalazłem plik pobrany z pakietem językowym, prubowałem zainstalować

w trybie awaryjnym też nie pomogło