Problem z zainstalowanem PHP Fusion

(Jessi Bawarczyk) #1

Mam problem posiadam konto na 60free.ovh.org chciałbym na nim zainstalowac PHP Fusion ale cos nie gra instaluje tak jak pisze w poradniku

jusz raz instalowałem PHP Fusion ale na inym koncie i wszystko było ok. Oczywiscie moje konto które teraz posiadam w 60free.ovh.org posiada

baze danych MySQL i Skrypt PHP. Nie mam pojecia co jest grane bardzo bym prosił o porade z gory dzieki.

(Wolin) #2

Sprawdź czy poprawnie wpisujesz wszystkie dane login, hasło (Caps Lock), nazwa bazy danych, itp.

(lazikar) #3

A co wpisujesz localhost???

(Jessi Bawarczyk) #4

Tak wszystkie dane są ok, pliki są juz wrzucone na serwer chmody takze są ustawione w przeglądarce wywołuje adres http://www.bayernmunchen.ovh.org/install.php i zamiast instalacji wyskakuje mi cos takiego sami sprawdzie :www.bayernmunchen.ovh.org/install.php

(lazikar) #5

Wynika z tego że pliku install.php nie wgrałeś. Czy aby napewno wgrałeś wszystkie pliki?? Adres poprawny??? Nie dałes tego do folderu???

(Jessi Bawarczyk) #6

Plik install.php jest wgrany pliki takze są wszystkie wgrane, nie wiem co jest grane.

(lazikar) #7

Obsługa php na serwerze działa.

Ten adres chyba jest jakiś trefny. Moze pomyliłes. Sprawdz w mailu dokładnie.

(Jessi Bawarczyk) #8

Adres jest poprawny.ale to przeczytałem w a e-mailu Aby aktywować bazę, należy zmienić hasło w formularzu na stronie i zmieniłem hasło w formularzu i dalej to samo .

Złączono Posta : 03.08.2005 (Sro) 17:55

Acha jeszcze jedno w total comadrze jest folder (www) a wsrodku niego plik index ten folder był od początku moze do nie go mam wgrac pliki z PHP Fusion