Problem z zainstalowanem PHP Fusion

Mam problem posiadam konto na 60free.ovh.org chciałbym na nim zainstalowac PHP Fusion ale cos nie gra instaluje tak jak pisze w poradniku

jusz raz instalowałem PHP Fusion ale na inym koncie i wszystko było ok. Oczywiscie moje konto które teraz posiadam w 60free.ovh.org posiada

baze danych MySQL i Skrypt PHP. Nie mam pojecia co jest grane bardzo bym prosił o porade z gory dzieki.

Sprawdź czy poprawnie wpisujesz wszystkie dane login, hasło (Caps Lock), nazwa bazy danych, itp.

A co wpisujesz localhost???

Tak wszystkie dane są ok, pliki są juz wrzucone na serwer chmody takze są ustawione w przeglądarce wywołuje adres http://www.bayernmunchen.ovh.org/install.php i zamiast instalacji wyskakuje mi cos takiego sami sprawdzie :www.bayernmunchen.ovh.org/install.php

Wynika z tego że pliku install.php nie wgrałeś. Czy aby napewno wgrałeś wszystkie pliki?? Adres poprawny??? Nie dałes tego do folderu???

Plik install.php jest wgrany pliki takze są wszystkie wgrane, nie wiem co jest grane.

Obsługa php na serwerze działa.

Ten adres chyba jest jakiś trefny. Moze pomyliłes. Sprawdz w mailu dokładnie.

Adres jest poprawny.ale to przeczytałem w a e-mailu Aby aktywować bazę, należy zmienić hasło w formularzu na stronie i zmieniłem hasło w formularzu i dalej to samo .

Złączono Posta : 03.08.2005 (Sro) 17:55

Acha jeszcze jedno w total comadrze jest folder (www) a wsrodku niego plik index ten folder był od początku moze do nie go mam wgrac pliki z PHP Fusion