Problem z zainstalowaniem a właściwie z odinstalowaniem CoD2

jak w temacie! pojawia się wutostart klikam aby zainstalowac, no i chyba zaczyna się deinstalacja (wcześniej miałem zainstalowanego CoD-a 2) ale gdy już prawie dojdzie do końca pojawia się komunikat: 0ec376b2f93ae797m.jpg co mam zrobic?? prosze o pomoc z gory thx

Złączono Posta : 12.03.2007 (Pon) 16:17

jakby było słabo widac to: 933a64fc759e98eam.jpg

Słabo widać treść błędy możesz dać screen okienka z napisem błędu?

Spróbuj wejść tam gdzie zainstalowałeś COD 2 i ręcznie usuń pliki, a potem oprużnij kosz.

tak właśnie kiedyś odinstalowywałem CoD-a bo nie chciał przez setup-a! a zaraz dam lepszego screena

Złączono Posta : 12.03.2007 (Pon) 16:26

treśc tego błędu brzmi: Error 1316. A network error occurred while attempting to read from the file D:\WINDOWS\Installer\COD2.msi

Noto odinstaluj tak też COD 2 i po kłopocie, a nowy screen też nie najlepszy.

Złączono Posta : 12.03.2007 (Pon) 16:31

A ten error to jakiś błąd odchytu pliku D:\WINDOWS\Installer\COD2.msi

Widać ten plik potrzebny do odinstalowania COD 2 ale sie usuną.

sorry popełniłem błąd pisząc samo CoD a nie CoD2, CoD 2 mam odinstalowanego nie ma katalogu z tą grą jedak uninstaler widzi tą gre! nie wiem czy to ważne ale w panelu sterowania w dodaj lub usuń programy jak usuwam wtstępuje ten sam błąd jak przy odpaleniu płyty :confused:

To chyba nie ma znaczenia, to jest tak jakbyś usuną gre a skrót został na pulpicie.

no ale zamiast instalacjii uruchamia się dezinstalacja i sie n ie zaka ńcza i nie chce się uruchmic setup!

sformatuj sobie dysk ja tez tak miałem i pomogło :mrgreen: