Problem z zainstalowaniem aktualizacji

Witam!

Mam Windows XP Home SP2 i po naprawie systemu z płyty nie można zainstalowac aktualizacji.Dostaję wiadomośc że są gotowe do instalacji , a kiedy naciskam expresowe po chwili wyskakuje komunikat :“Nie udało się zainstalowac niektórych aktualizacji…”,przy czym niektórych oznacza żadnych! (mam ustawione aktualizacje automatyczne) Co mam zrobic??

Witam.

Mam dokładnie ten sam problem. Nie mam pojęcia co dalej zrobić, czy może nie przejmować się tym?

Jeżeli ktoś mógłby pomóc to byłbym bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam.

gemini43 spróbuj je zainstalować ręcznie.

http://update.microsoft.com

Działa TYLKO na IE

Dokładnie to samo, a więc brak możliwosci zainstalowania aktualizacji.

alek-sl czy wyskakuje jakiś konkretny błąd? Jakiś kod błędu?

Windows Legalny :stuck_out_tongue: ?

Windows legalny a kod błędu jakiś dziwny bo nigdzie nie mogę nic znaleźc na ten temat kod błędu:0x80080008

KLIKNIJ

wklej do notatnika

regsvr32 /s wuapi.dll

regsvr32 /s wuaueng1.dll

regsvr32 /s wuaueng.dll

regsvr32 /s wucltui.dll

regsvr32 /s wups2.dll

regsvr32 /s wups.dll

regsvr32 /s wuweb.dll

i zapisz jako naprawa .bat , odpal i powinno pomóc

pakeroso człowieku, jesteś wielki :smiley:

Dobre półtora miesiąca męczyłam się z tym problemem, szukałam pomocy na różnych forach - nikt nic nie wiedział.

A tu proszę - zrobiłam to co kazałeś i działa :smiley:

Dzięki wielkie :slight_smile:

=D> miałem ten sam problem, aktualizacji przybywało i przybywało… Dzięki za pomoc.

Dodatkowo odpowiedź jest na stronie producenta:

http://support.microsoft.com/kb/943144

Co dokładnie oznacza “dopal” ? Uruchomiłem ponownie system ale nie poskutkowało…

znaczy to tyle co uruchomić tak utworzony plik wsadowy :slight_smile:

z tego linku: AKTUALIZACJA możecie ściągnąć już gotowy plik, zapisać i uruchomić (opcja dla mających mało czasu, łakomych na aktualizację :wink: )

mi po tej “sztuczce” od razu zassał 10 aktualizacji :slight_smile:

a problem z pobieraniem aktualizacji pojawił się (u mnie) po zmianie płyty głównej i uruchomieniu opcji naprawienia Windowsa (reinstalacja na aktualną wersje) 8)

gdzie to dokładnie wkleic?? do jakiego folderu?

Wklejasz kod do notatnika, a zapisujesz plik byle gdzie - np. na pulpicie :wink: