Problem z zainstalowaniem Bibliotek .NET. Framework 1.1

Mam powazny problem ,żeby ponownie zainstalować biblioteki Net Framework 1.1 oraz 2.0 .Miałem z nimi pewne problemy i postanowiłem je odinstalowac, a teraz mam problem z ich ponownym zainstalowaniem. Juz w czasia deinstalacji jednej z Bibliotek był problem z poprawna deinstalacją i chyba dlatego teraz bedzie problem . Podczas proby instalacji 1.1 wystapil komunikat o błedzie nr 1935 .Ale reszta po angielsku ,cos codedom processor itd Nie mam pojecia. czy jest jakas szansa ,zeby wszystko w Systemie dokladnie powyczyszczac,zeby przygotowac grunt na ponowna instalacje tych Bibliotek .Bardzo prosze o pomoc

według informacji Microsoftu wystarczy zrestartować komputer -

błąd pojawia sie bo działa mscoree.dll, a instalator próbuje

zainstalować nową - wystarczy restart lub wyłączenie instalatora

w usługach(oczywiście czasowe -zatrzymaj, nie wyłącz), można go też

prawdopodobnie wyłączyć w menedżerze zadań - nazywa sie msiexec;

czesty błąd podczas instalacji - trzeba zawsze sprawdzać w menedżerze,

czy nie działa jeszcze stary i “zabić” go - nie można uruchomić “nowego”

instalatora, jeśli “stary” jest jeszcze w pamieci

Juz mi sie prawie udało ponownie zainstalować Biblioteki Frameworka . Tera jeszcze po zainstalowaniu obu bibliotek i zrestartowaniu komputera wyskoczył komunikat ,ze usługa ASP,Net State Service zostanie wyłaczona {i faktycznie została} ,bo jest z nia błąd , Chodzi o ścieżke do usługi C:\Windows \Microsoft,Net Framework\v,2.0.50727\aspnet.state. Czy coś można zrobic ,żeby ta usługe ruszyc ?

Start --> Uruchom --> Services.msc

Uruchom tą usługę ASP Net State Service

Włąśnie o to chodzi ,że w taki prosty sposób nie mozna tego uczynić .Nie można załadować Dostawcy Usługi na tym koniec I wyskakuje numer błędu i to wszystko

po co ci ta usługa? jak wskazuje nazwa służy ona do zapisywania i odtwarzania stanu “sesji” internetowej, stanu aplikacji uczestniczących w sesji itd; przy czym sesja to wszelkie “transakcje” miedzy komputerami

w sieci czyli .np wymiana danych, używanie zdalnie urządzeń itd; czyżbyś

był w sieci z tak “zaawansowanym” współdziałaniem;

jeśli ci na niej zależy to znajdż ją w HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services

i zobacz image path - jeśli bedzie svchost to w podkluczu parameters

powinna być service dll - możesz spróbować znależć ją w sieci i

podmienić