Problem z zainstalowaniem directa 11 i sterowników

Witam, nie wiem czy w właściwym miejscu założyłem temat, ale mam problem, w sumie problemy. 2 dni temu robiłem formata (znaczy brat, bo  Ja na komputerze znam się jak świnia na gwiazdach), pobrałem antywirusa i chciałem zainstalować sterowniki do karty graficznej. Męczyłem się z tym cały dzień, z tego co pokazała mi strona nvidia.com miałem do pobrania sterowniki, wszystko super pobrałem ale był problem z ich zainstalowaniem. Pokazał mi się komunikat “Nie możesz uruchomić aplikacji, ponieważ jej konfiguracja równoczesna jest niewłaściwa. Więcej szczegółów można znaleźć w dzienniku zdarzeń aplikacji”, po czym postanowiłem zajrzeć do urządzeń i pokazało się, że mam zainstalowane jakieś sterowniki. Stwierdziłem, ze stał się cud i tyle. Następny był DirectX 11, potrzebny mi do gry. Zainstalowałem, ale dalej na moim komputerze wisi jednak DirectX 10. Niech ktoś pomoże mi krok po kroku :slight_smile: Oto moje wszystkie parametry

paczka812

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

“Standardowa karta graficzna VGA” to sterownik instalowany przez system, kiedy nie ma w systemie żadnego sterownika. Pobierz sterownik do karty graficznej jeszcze raz, może źle się pobrał :slight_smile:

Pobierałem go 3 razy i zawsze to samo.