Problem z zainstalowaniem directa 11 i sterowników


(Paczka812) #1

Witam, nie wiem czy w właściwym miejscu założyłem temat, ale mam problem, w sumie problemy. 2 dni temu robiłem formata (znaczy brat, bo  Ja na komputerze znam się jak świnia na gwiazdach), pobrałem antywirusa i chciałem zainstalować sterowniki do karty graficznej. Męczyłem się z tym cały dzień, z tego co pokazała mi strona nvidia.com miałem do pobrania sterowniki, wszystko super pobrałem ale był problem z ich zainstalowaniem. Pokazał mi się komunikat "Nie możesz uruchomić aplikacji, ponieważ jej konfiguracja równoczesna jest niewłaściwa. Więcej szczegółów można znaleźć w dzienniku zdarzeń aplikacji", po czym postanowiłem zajrzeć do urządzeń i pokazało się, że mam zainstalowane jakieś sterowniki. Stwierdziłem, ze stał się cud i tyle. Następny był DirectX 11, potrzebny mi do gry. Zainstalowałem, ale dalej na moim komputerze wisi jednak DirectX 10. Niech ktoś pomoże mi krok po kroku :slight_smile: Oto moje wszystkie parametry


(Agatonster) #2

paczka812

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.


(dadziok) #3

“Standardowa karta graficzna VGA” to sterownik instalowany przez system, kiedy nie ma w systemie żadnego sterownika. Pobierz sterownik do karty graficznej jeszcze raz, może źle się pobrał :slight_smile:


(Paczka812) #4

Pobierałem go 3 razy i zawsze to samo.