Problem z zainstalowaniem gier i niektorych programów

Windows Vista Ultimate nie chce zainsalować mi żadnych gier oraz Nero. Co moge zrobic w tej sytuacji? W czym lezy problem?

Nie chce? Czy poprostu zawsze gdy pokazuje komunikat, że program może nieprawidłowo działać to wydajesz polecenie żeby nie instalował?!

Wszystkie programy i gry z Vistą tak mają!

A co do gier na Viście:

chodzą tragicznie, choć graficznie wyglądają o niebo lepiej od tego jak chodziły na xp!

Nie wiem czy aktualizacja sterowników nawet dużo da, ale spróbować zawsze warto.

Gry na Viście:

Grafika jest świetna, ale często się zacina nawet na najniższych ustawieniach i do tego dźwięk się zacina jeszcze częściej niż sama grafa, nie za ciekawie się gra. W Q3 vista jakoś dziwnie korzysta z config.cfg, używa tylko niektórych wpisów z tego pliku, całą resztę sobie dosłownie zlewa i ustawia własne parametry dla nich. Pod gry ten system kompletnie się nie nadaje, podobno service pack 1 ma to zmienić…

A podasz nam komunikat jaki wyskakuje ?

Bo jak narazie jak mamy Ci pomóc, jak nie znamy podstawowych danych :slight_smile:

Najczęściej nie wchodza mi gry z gazet. Komputer otworzy mi płyte jednak nie reaguje po wciśnięciu opcji instaluj. A Nero zainstalowałam, ale nie mogę nagrywać. Może to problem Direckta? albo sterowników? Nie znam się za bardzo na tym i nie wiem co robić chyba będę musiała wrócić do Windows XP

Złączono Posta : 07.03.2007 (Sro) 12:01

Podam ten komunikat, ale nie w tej chwili bo nie mam dostępu do swojego kompa, podam go jutro

To jedyna wersja Nero kompatybilna z Vistą.

http://www.nero.com/nero7/eng/nero7-up.php

Jestem w trakcie ściagania tego Nero. Mam nadzieje ze wszystko będzie grać :slight_smile:

A jak mam tylko Nero 6 jako dodatek do nagrywarki?

To trzeba korzystać z innych rozwiązań np. darmowy DeepBurner (działa na Viście)

Pozdrawiam

Na jak długo działają te triale?

30 dni

Jak gry mogą wyglądać lepiej jeśli nie wykorzystują DX10? No chyba, że ktoś ma kartę, która jest zgodna z najnowszym DX-em i grę, która go wykorzystuje. W innym wypadku nie ma mowy, żeby gry wyglądały lepiej niż na XP (zakładając że ustawienia sterowników są identyczne). A że chodzą wolniej to zgadza się, wiadomo było od początku.

Udało mi się zainstalowac jedną grę, ale grafika jest kiepściuchna. W czasie instalowania innych gier wyskoczyła informacja " ERROR EXECUTING FILE ZĄDANA OPERACJA WYMAGA PODNIESIENIA UPRAWNIEŃ" I co dalej :frowning:

Musisz instalować je z uprawnieniami administratora, nie tylko na koncie adminina

tam gdzie chcesz to zainstalować np.program files

to musisz dać uprawnienia użytkownikom czy jakoś tak

ja niemogłem grać w icy tower :stuck_out_tongue: bo zmienić postaci nie mogłem i replaya itp.

Sorry ale nie jestem mistrzem w tych sprawach. Możesz mi to wyłumaczyc na “babski spsób”? :slight_smile: Nie wiem jakie uprawnienia majm dac użytkownikom. Upsss