Problem z zainstalowaniem grafiki w Asus x54h

Witam. Jak w temacie mam problem z grafiką. Ściągałem już sterowniki ze strony producenta ale nie mogę ich zainstalować gdyż wyskakuje mi komunikat iż ten system nie spełnia minimalnych wymagań dotyczących instalowania tego oprogramowania. Instalowałem już sterownik do chipsetu, oraz ściągam na bieżąco wszelkie aktualizacje windowsa i nic. Posiadam

Windows 7 64 bit

Notebook: Asus X54H Series

Grafika: Radeon HD 6470M

Popatrz na sterowniki http://support.asus.com.tw/download/download.aspx?SLanguage=pl-pl dla modeli np. X54HR.

Kumpel miał asusa z kartą ati i pasowały tylko sterowniki ze strony asus support, ale dla twojego modelu nie widzę sterowników ati (specyfikacja pokazuje, że tylko karty intela montują).

próbowałem i nadal nic. Wydaje mi się że sterownik jest dobry ale nie wiem co jest przyczyną tego że nie mogę go zainstalować. Szukam cały dzień ale nadal nie znalazłem rozwiązania. Może to być wina windowsa? Może powinienem wgrać wersje Premium zamiast Ultimate?

Wow fajnie że stać cię na te obie wersje Windowsa…

Masz płytkę ze sterownikami? Zobacz, czy z niej pójdzie.

jak nie, to zaktualizuj system i spróbuj jeszcze raz. Zobacz w menedżerze urządzeń czy karta wykrywana jest prawidłowo i czy nie ma wykrzykników. Windows powinien wgrać domyślne sterowniki i rozpoznać model karty. Jeżeli nie rozpoznał, możliwe że masz wyłączone aktualizacje i pobieranie sterowników z ms update. Włącz to, w menedżerze odinstaluj kartę i zrób restart.

Kolejna opcja - wypakuj gdzieś instalator sterowników i ręcznie wskaż systemowi skąd ma zainstalować.