Problem z zainstalowaniem gry

(Wątek umieszczam w tym dziale, ponieważ po przeczytaniu kilku forów, szukam podłoże w Windowsie i ogólnie systemie, gdyż gra jest w 100% oryginalna, legalna, nowa i pachnąca).

Mam problem z zainstalowaniem gry Formuła 1 2011. Oryginał. Instalacja toczy się w porządku, do czasu kiedy klikam Launch Game. Pojawia się okienko: System Windows nie może odnaleźć pliku “F1_2011.exe”. Upewnij się, że wpisana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie.

Co powinnam zrobić?

trzoda_chlewna , przejdź do folderu zawierającego grę i poszukaj pliku F1_2011.exe jeśli jest i uruchamia się poprawnie, utwórz ręcznie skrót na pulpicie i po problemie. :smiley:

Jeśli dobrze się orientuję gra jest zabezpieczona usługą steam. W oknie programu kliknij na grę ppm, wybierz opcję sprawdzenie spójności plików co powinno naprawić występujący błąd. Jeśli nie pomoże to daj znać.

Plik f1_2011.exe nie uruchamia się. Gdzie mam kliknąć w oknie programu na ppm. Jeśli mozesz wyjaśnij dokładnie, gdyż jeśli chodzi o komputery, jestem bardziej ciemna niż jasna.

https://support.steampowered.com/kb_art … -QEUH-3335

Mógłby ktoś to dokładniej wytłumaczyć?

Dodane 26.09.2011 (Pn) 14:11

Po polsku proszę;)

Dodane 26.09.2011 (Pn) 14:28

Jeszcze jak instaluję grę w pewnym momencie pojawia mi się Guard: Malware found

A virus or unwated program was found in file…

Dodane 26.09.2011 (Pn) 16:49

Spectator , Jakbyś mógł mi to dokładnie, jakoś po polsku wytłumaczyć, bo jestem ciemna jeśli chodzi o komputery…