Problem z zainstalowaniem MOffice 2007 na XP

(Szpicel17) #1

Witam.

Mam poważny problem z zainstalowaniem Microsoft Office 2007.

System Windowsx XP Pro Pl z SP2 mam na licencji studenta, czyli aspekt nielegalnego oprogramowania nie ma tutaj miejsca. Wiem, zę ta wersja office'a wymaga SP2 co również wyklucza istotę problemu. Jednak do rzeczy:

Podczas próby zainstalowania MOffice 2007 z początku działa wszystko świetnie, klucz rejestracyjny przyjety jest prawidłowo i instalacja rozpoczyna się bez szwanku. Jednakże po kilku minutach pojawia sie monit:

cb785067551d1742.png

I na tym kończy się moja praca z Office'm 2007.. :frowning:

Jeśli ktoś ma pomysł jak problem rozwiązać byłabym naprawdę niezmiernie wdzięczna, gdyż w sumie za kilka dni kolejny semestr się rozpoczyna i office bardzo by mi się przydał :confused:

(Enter6000) #2

Czy masz zainstalowaną wcześniejszą wersje Offica na tym komputerze?

(Szpicel17) #3

Nie nie mam.

Ogólnie komputer właśnie wrócił z naprawy i dopiero niedawno zainstalowałam sam system bop niestety wymagał formtowania komputer

(Enter6000) #4

Próbowałaś kilka razy? Po restarcie komputera też?

(Szpicel17) #5

Jak najbardziej próbowałam już ze 20 razy. Odłączałam komputer od sieci niestety...

Co dziwniejsze przed chwilą próbowałam zainstalować na innym komputerze... i tam poszło bez problemu (wniosek to wina chyb moojego windowsa.. aczkolwiek nie wiem co mogło zawinić...)

(Enter6000) #6

A włączyłaś byś system w Trybie awaryjnym? Może tam by zainstalowało.

(Szpicel17) #7

Niestety nie dało rady...

(Homik1983) #8

Spróbuj pierw zainstalować Windows Installer 3.1, po ponownym uruchomieniu komputera wyczyść folder Temp systemu Windows XP i spróbuj na nowo uruchomić instalator pakietu Office 2007. Daj znać czy pomogło.

(saturno) #9

Microsoft Office Enterprise 2007 też masz "na licencji studenta" ?

(Szpicel17) #10

@Narv: Niestety nic to nie zmieniło :confused: Office nadal w tym samym miejscu pada.

@Tomik 71: Nie. Office'a mam normalnie. I ta "licencja studenta" to nei jest przykrywka na nielegalne oprogramowanie tylko jak najbardziej legalny dostęp dzięki msdnaa.

(Molczalinho13) #11

Miałem to samo ale z programem Windows Media Player 11 PL .Mój klucz (i to oryginał)nie obsługiwał tego.Niestety musiałem zmienić klucz Windowsa XP i normalnie wszystko chodzi.

(Szpicel17) #12

Z braku jakichkolwiek pomysłów już postanowiłam przeinstalować system i tym razem poszło już bez problemów :smiley:

Ale i tak dziękuję wszystkim za pomoc :smiley:

(saturno) #13

Ale ja cię wcale o nic nie podejrzewam.

Po prostu, żeby wskazać skąd morzesz prosić lub żądać pomocy.

Trzeba pewne rzeczy dokładnie ustalić.

(Adasbimbajs) #14

podejrzewam błąd 1719 Instalatora Windows

(saturno) #15

Wejdź w: Panel sterowania > Narzędzia administracyjne > Podgląd zdarzeń.

Powinno być tam coś więcej na temat przerwania instalacji.

(Adasbimbajs) #16

jak tak to nic innego niż naprawa instalacji