Problem z zainstalowaniem MOffice 2007 na XP

Witam.

Mam poważny problem z zainstalowaniem Microsoft Office 2007.

System Windowsx XP Pro Pl z SP2 mam na licencji studenta, czyli aspekt nielegalnego oprogramowania nie ma tutaj miejsca. Wiem, zę ta wersja office’a wymaga SP2 co również wyklucza istotę problemu. Jednak do rzeczy:

Podczas próby zainstalowania MOffice 2007 z początku działa wszystko świetnie, klucz rejestracyjny przyjety jest prawidłowo i instalacja rozpoczyna się bez szwanku. Jednakże po kilku minutach pojawia sie monit:

cb785067551d1742.png

I na tym kończy się moja praca z Office’m 2007… :frowning:

Jeśli ktoś ma pomysł jak problem rozwiązać byłabym naprawdę niezmiernie wdzięczna, gdyż w sumie za kilka dni kolejny semestr się rozpoczyna i office bardzo by mi się przydał :confused:

Czy masz zainstalowaną wcześniejszą wersje Offica na tym komputerze?

Nie nie mam.

Ogólnie komputer właśnie wrócił z naprawy i dopiero niedawno zainstalowałam sam system bop niestety wymagał formtowania komputer

Próbowałaś kilka razy? Po restarcie komputera też?

Jak najbardziej próbowałam już ze 20 razy. Odłączałam komputer od sieci niestety…

Co dziwniejsze przed chwilą próbowałam zainstalować na innym komputerze… i tam poszło bez problemu (wniosek to wina chyb moojego windowsa… aczkolwiek nie wiem co mogło zawinić…)

A włączyłaś byś system w Trybie awaryjnym? Może tam by zainstalowało.

Niestety nie dało rady…

Spróbuj pierw zainstalować Windows Installer 3.1, po ponownym uruchomieniu komputera wyczyść folder Temp systemu Windows XP i spróbuj na nowo uruchomić instalator pakietu Office 2007. Daj znać czy pomogło.

Microsoft Office Enterprise 2007 też masz “na licencji studenta” ?

@Narv: Niestety nic to nie zmieniło :confused: Office nadal w tym samym miejscu pada.

@Tomik 71: Nie. Office’a mam normalnie. I ta “licencja studenta” to nei jest przykrywka na nielegalne oprogramowanie tylko jak najbardziej legalny dostęp dzięki msdnaa.

Miałem to samo ale z programem Windows Media Player 11 PL .Mój klucz (i to oryginał)nie obsługiwał tego.Niestety musiałem zmienić klucz Windowsa XP i normalnie wszystko chodzi.

Z braku jakichkolwiek pomysłów już postanowiłam przeinstalować system i tym razem poszło już bez problemów :smiley:

Ale i tak dziękuję wszystkim za pomoc :smiley:

Ale ja cię wcale o nic nie podejrzewam.

Po prostu, żeby wskazać skąd morzesz prosić lub żądać pomocy.

Trzeba pewne rzeczy dokładnie ustalić.

podejrzewam błąd 1719 Instalatora Windows

Wejdź w: Panel sterowania > Narzędzia administracyjne > Podgląd zdarzeń.

Powinno być tam coś więcej na temat przerwania instalacji.

jak tak to nic innego niż naprawa instalacji