Problem z zainstalowaniem .NET framework 3


(Zamojskamartyna) #1

Witam. Chce zainstalować Sony Vegas pro 9, zawsze normalnie mi się instalowało, a teraz niestety podczas instalacji wyskakuje mi że min. muszę zainstalować .NET FRAMEWORK 3: http://tinypic.pl/vgq8cie4drh4 , klikam "install" i wyświetla mi się błąd : http://tinypic.pl/4n3lkq2ktsr

Próbowałam instalować osobno NET FRAMEWORK 3.0 ale w połowie ściągania pisze że nie mam połączenia z internetem...

Jak rozwiązać ten problem? Mam Windows XP Home Edition, nie mam wirusów bo jestem dopiero po formacie, ściągnęłam nawet najnowszy dodatek Service Pack 3 i dalej nic ..


(hirem) #2

A próbowałaś przez windows update gdzie wyznacza kolejność aktualizacji żeby się instalowały a net framework jest opcjonalnie póżniej czy wczesniej.


(Zamojskamartyna) #3

chodzi o aktualizacje automatyczne?


(hirem) #4

Ręcznie wchodzisz poprzez: start, wszystkie programy, windows update wchodzisz na stronę i dajesz na skanowanie i raczej będzie żądało zainstalowania tych z ekspresowgo o wysokim piorytecie żeby móć zainstalować opcjonalne ze skanowania niestandardowa gdzie powinno pojawić się do zainstalowania net framework któryś w kolejce.


(Zamojskamartyna) #5

mam coś takiego :

http://tinypic.pl/v9qgj5p3jg5z


(hirem) #6

Trochę tego dużo . A masz zainstalowany net framework 2 jak nie to spróbuj zainstalować a potem trójkę. Mi po zainstalowaniu net framerok 4 miałem opóźnione właczanie się internetu i odinstalowałem i wróciło do normy uruchamianie się tego netu. To nie znaczy że w twoim przypadku będzie tak samo a pakiet 4 jest niezalezny od wcześniejszych .


(Zamojskamartyna) #7

zrobiłam tak: odinstalowałam .net framework 4 , zainstalowałam 2 i zrobiłam windows update i tam było .net framework 3 .

no ii podczas aktualizacji tej 3 wyskoczyło mi :

http://tinypic.pl/jwighe6n3nvm