Problem z zainstalowaniem programu antywirusowego freeware

Nie mogę zainstalować żaden program antywirusowy. Ciągle pokazują się jakieś błędy. Programy są z grupy freeware i są legalne, ściągane ze strony dobreprogramy. Co jest grane???

Są takie wredne wirusy, które blokuję instalację antywirusa. Daj log z HiJackThis i ComboFix. Ktoś ci sprawdzi, bo ja nie porafię :stuck_out_tongue: .

Loga do sprawdzenia robiłam sto lat temu. Zapomniałam jak to sie robi. Szukałam w szukajce. Może możesz podac link na tzw. krok po kroku!

PS. Znalazłam.

Log do sprawdzenia:

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2

Scan saved at 12:21:30, on 2007-12-31

Platform: Windows XP Dodatek SP2 (WinNT 5.01.2600)

MSIE: Internet Explorer v6.00 SP2 (6.00.2900.2180)

Boot mode: Normal


Running processes:

C:\WINDOWS\System32\smss.exe

C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe

C:\WINDOWS\system32\services.exe

C:\WINDOWS\system32\lsass.exe

C:\WINDOWS\system32\svchost.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\WINDOWS\Explorer.EXE

C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe

C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe

C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe

C:\WINDOWS\system32\wscntfy.exe

C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe

C:\WINDOWS\system32\svchost.exe

C:\Program Files\Trend Micro\HijackThis\HijackThis.exe


R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName = Łącza

O2 - BHO: AcroIEHlprObj Class - {06849E9F-C8D7-4D59-B87D-784B7D6BE0B3} - C:\Program Files\Adobe\Acrobat 6.0 CE\Reader\ActiveX\AcroIEHelper.dll

O4 - HKCU\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe

O4 - HKCU\..\Run: [MSMSGS] "C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe" /background

O4 - HKCU\..\Run: [Steam] "C:\Program Files\Steam.exe" -silent

O4 - HKCU\..\Run: [Gadu-Gadu] "C:\Documents and Settings\agnieszka\Pulpit\Nowy folder\Gadu-Gadu\gg.exe" /tray

O4 - HKUS\S-1-5-19\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'USŁUGA LOKALNA')

O4 - HKUS\S-1-5-20\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'USŁUGA SIECIOWA')

O4 - HKUS\S-1-5-18\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'SYSTEM')

O4 - HKUS\.DEFAULT\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'Default user')

O8 - Extra context menu item: E&ksport do programu Microsoft Excel - res://C:\PROGRA~1\MICROS~2\OFFICE11\EXCEL.EXE/3000

O9 - Extra button: Badanie - {92780B25-18CC-41C8-B9BE-3C9C571A8263} - C:\PROGRA~1\MICROS~2\OFFICE11\REFIEBAR.DLL

O9 - Extra button: Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe

O9 - Extra 'Tools' menuitem: Windows Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe


--

End of file - 2143 bytes

HJT Ok, na wszelki wypadek - Daj log z ComboFix

Nie umiem! !!

http://download.bleepingcomputer.com/sUBs/ComboFix.exe <-pobierz

ComboFix 07-12-31.4 - agnieszka 2007-12-31 12:59:18.1 - NTFSx86

anies9 , za chwilę temat wyleci. Popraw posta i zacznij obejmować logi znacznikami

W logu nic nie widzę

Mimo wszystko dziękuję za odpowiedź. Wklejam link http://www.wklej.org/id/8690f50a80 . Przepraszam Moderatorów za nerwy. Cały czas się uczę

:slight_smile:

Ciągle pokazują się jakieś błędy
  • jakie to są błęy musisz konkretnie napisać

w Avast! nie chce sie zarejestrować. W AVG … chciałam wkleić screen. Tez nie potrafię. Jeżeli Was męczę to mnie usuńcie z forum.

Z rejestracją to czasami normalne w avaście.

W AVG … chciałam wkleić screen? - to znaczy?

chciałam żebyście zobaczyli komunikat. Installation failed! itd. żeby tego wszystkiego nie pisać, bo w szczegółach nasmarowali tego więcej. W PC Tools AntiVirus 3.6.1.8 Free Edition - błąd 102. Nawet do nich pisałam ale null odpowiedzi.Chyba dam sobie z tym spokój. Ale dzięki za pomoc.

I te błędy są tylko przy instalacji antywirusów?

A spróbuj uruchomić i przeskanować Dr. Web. Wersja bezinstalacyjna.

A czemu nie screen?

Zrób screen, daj na np. fotosik.pl i wklej adres między znaczniki a

ok. spróbuję i dr. web też #-o

// Połączono posty.

Tak, tylko przy tej instalacji. To, o co mnie poprosiłeś, trochę potrwa. Jeżeli poczekasz to super. W końcu dziś Sylwester! !!