Problem z zainstalowaniem programu Spyware Doctor

Spyware Doctor

Podczas instalacji tego programu mam komunikat :

Instalator wykrył,że w tym komputerze jest inne oprogramowanie,które pozostaje w konflikcie z programem Spyware Doctor.Przed zainstalowaniem programu Spyware Doctor zalecamy odinstalowanie tamtego oprogramowania.To zapewni odpowiednią wydajność i stabilność naszego produktu.

Mam zainstalowany pakiet zabezpieczający ESET Smart Security 4.2.64.12.

To z tego wynika że Spyware Doctor nie może być razem z ESET Smart Security 4.2.64.12. na jednym komputerze.

Widocznie tak. Programy antywirusowe mają to do siebie. Ale jak masz pakiet cały to po co Ci ten program? :roll:

witaj -zamiast tego programu zainstaluj sobie SPYBOT jest 100% lepszy i też chroni pliki w tle! !!

:slight_smile:

http://www.dobreprogramy.pl/Spybot-Sear … 12546.html

Ale jak ma już antywirusa to po co ma to instalować? Zamula tylko komputer i jak zaczną się “gryźć” to tylko błędy w systemie się zrobią…

jakoś używam to od 2 lat razem z całym pakietem Comodo Internet Security -nic mi się nie ,gryzie" ,nie dzieje z systemem i po raz pierwszy od 2 lat nie złapałem żadnego syfu! !!

ALe mówimy o 2 różnych firmach. Jak masz 2 ochrony w czasie rzeczywistym to trochę to nie potrzebne. Każdy Ci to powie ,że dwa antywirusy niczego dobrego nie wróżą. Jeżeli to tylko skaner to może nie. Ale według mnie nod jest wystarczająco dobry nic więcej mu nie trzeba. :lol:

kolego Carol26 -mylisz 2 pojęcia !!

“tadeusz242” - Twoja konstatacja w ostatnim zdaniu jest absolutnie słuszna.

Bardzo Dziękuję za odpowiedzi i sugestie co do tych programów.

Ewentualnie mogę Ci doradzić Malwarebytes. Dobry program. Co do Noda jest naprawdę dobry powinien CI wystarczyć. Może ktoś zna jeszcze jakiś skaner jak ten co pisałeś,

Potrzebuję dobry i darmowy Program antyspyware,żeby od czasu do czasu nim przeskanować kompuer. Pakiet zabezpieczający ESET Smart Security 4.2.64.12. mi wystarcza.

Napisałem Ci daromowy i dobry :slight_smile: Jest na naszym vortalu :slight_smile: http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html próbuj :slight_smile: