Problem z zainstalowaniem programu THX TruStudio Pro

Witajcie!

Mam problem ze słuchawkami Creative SoundBlaster Tactic3D Sigma. Do nich możliwe jest zainstalowanie oprogramowania THX TruStudio Pro, dzięki któremu można ręcznie ustawić speakery, surround itp. Niestety nie mogę tego zainstalować, ponieważ gdy podłącza się specjalną kartę usb zamieszczoną do tych słuchawek i instalują się sterowniki to zamiast być napisane, że Creative Sound Blaster Tactic3D Sigma są gotowe do użycia, to jest napisane Creative Sound Blaster Tactic3D ALPHA są gotowe do użycia. Pragnę podkreślić, ze seria ALPHA to zupełnie nie te same słuchawki co SIGMA. Pomimo tego wszystko działa. Mogę grać w gry, słuchać muzyki, ale wiem że dzięki temu programowi mogę udoskonalić dźwięk. Pobrałem oprogramowanie do SIGMY z oryginalnej strony (http://support.creative.com/Products/Pr … goryID:437). Gdy otwieram pobraną zawartość wyskakuje mi błąd: “SoundBlaster Tactic(3D) Sigma device not found. Please, connect the device and restart the program.” Nie rozumiem tego bo sprzęt jest podłączony. Pobrałem w ramach testu oprogramowanie do ALPHY. Udało mi się go otworzyć, zainstalować, ale potem nic się nie działo. Niby oprogramowanie się zainstalowało, ale tak naprawdę go nigdzie w żadnym folderze nie było. Wielokrotnie usuwałem sterowniki do tych słuchawek i instalowałem na nowo, lecz bez skutku. Dalej jest wyświetlone Creative Sound Blaster Tactic3D ALPHA, chociaż to i tak nadal jest SIGMA… Proszę pomóżcie mi! Chciałbym skorzystać z tego programu. Pozdrawiam.

Dlatego też proszę, korzystając z przycisku zmien.gif

W przeciwnym razie, temat trafi do kosza.