Problem z zainstalowaniem sterowników do karty graficznej

Witam.

Dziś zainstalowałem W7 (64 bit) pomału się oswjam, ale jedno cały czas w kółko nie idzie-> zainstalowanie sterowników do karty graficznej ( GF 9600M GT)

Jak zainstaluje pisze," ponownie uruchomić"… uruchamiam ładuje się do bootloadera wybieram W7 -> ładuje się -> reset -> i tak w kółko.

Wziołem naprawę systemu w diagnozach pisze, że problem to wcześniej zainstalowane aktualizacje ( czyli stery od nividy).

Sciągnołem najnowsze z ich stronki z podpisem WHQL.

o co chodzi?

Thx z góry. pzdr!

Zainstaluj sterownik przez windows Update… One działają :smiley:

mikber18… świetna porada :slight_smile:

Jakim2400, wyinstauj wszystkie sterowniki i spróbuj z najnowszą wersją beta >> http://www.nvidia.pl/object/notebook_wi … ta_pl.html

P.S. Pozostałe drivery dla innych urządzeń zainstalowane?

Anathema , nie pomogło ten sam kłopot… kompletnie nie ogarniam co to może być…na XP wszystko dobrze śmiga… Pozostałe drivery działają normalnie.

Ale to było sarkastyczne czy mi się wydaje ?

wyszukałem aktualizację przez Windows Update ale znalazło jedynie poprawki żadnych sterowników.

Dodane 22.02.2010 (Pn) 13:25

teraz jeszcze raz spróbowałem, zainstalować sterowniki dźwięku zainstalowały się, myszy także, a jak już chciałem zainstalować kamery to pod koniec wywaliło samoczynny reset i się nie zainstalowało… to jakieś błędy… w w7? bo stery ściągnąłem ze strony producenta laptopa (podpisane pod w7 64 bit)