Problem z zainstalowaniem sterownikow do karty graficznej

Witam jak w temacie, ukazała się nowa wersja sterowników do kart GF, no to chciałem ją zaaktualizować, ale gdy instalator kończy instalacje, wyskakuje mi że prawie nic nie zostało zainstalowane o to screen

94206762129032606327_thumb.jpg

jest to wersja 275.33, wczesniej miałem 270.61 do której teraz też nie moge wrócić bo wyskakuje to samo co na tym, czyściełem system ccleaner ale nic nie pomaga, ktoś wie co teraz mam zrobić?

zrobilem jak opisal Kamil i wyglada to teraz tak:

20656689654433629669_thumb.jpg

aktualizacje, nvidia upadte, i sterownik kontrolera 3D vision nie przeszly instalacji.

tak pobralem to ze strony, ale wtedy sam wyskoczyl mi komunikat w panelu nvidia ze dostepne sa nowe sterowniki, wiec dalem pobierz no i pobralo samo…

Zainstalowałeś sterowniki do płyty głównej Chipset?

http://www.asus.com/Motherboards/Intel_ … /#download

Jeżeli zainstalowałeś to :

  1. Odinstaluj sterowniki od karty graficznej w “Dodaj lub usuń programy” /wszystko/.

  2. Usuń ręcznie folder NVIDIA z dysku C.

  3. Przeczyść komputer jakimś programem.

  4. Zainstaluj inną wersję sterowników - starsze mogą być lepsze, nie sugeruj się najnowszymi.

Na koniec :

Jeżeli masz płytkę ze sterownikami od komputera to włóż ją do napędu CD, zminimalizuj.

Start -> Panel sterowania -> System -> Sprzęt -> Menedżer urządzeń.

Sprawdź w Menedżerze urządzeń czy nie ma żółtych wykrzykników lub znaków zapytania, jeżeli są to w tym miejscu PPM / prawym przyciskiem myszki /

  • Aktualizuj sterownik…

wyswietla ze zainstalowane serowniki sa aktualne.

na poprzedniej wersji ktora mialem czyli 270.61 jest to samo.

1,2,3,4 ale jak wczesniej juz pisalem nie instaluja sie wciaz te same pozycje.

w menedzerze jest wszystko ok, niema zadnych wykrzyknikow zoltych.

a teraz mam pytanie do czego sluzy ten kontroler 3D vision? bo te aktualizacje nie sa az tak potrzebne co?

Sprawdzałeś starsze sterowniki :

http://www.nvidia.pl/Download/Find.aspx?lang=pl

Wybierasz odpowiednie dane --> Karta graficzna --> System bit --> SZUKAJ

:?:

A z tym Chipsetem co - zainstalowany ?