Problem z zainstalowaniem sterownikow do karty tv

mam taki problem, bo kiedys juz instalowalem ale teraz nie iwem juz jak(zapomnialem)

.

Mam tak jak na ponizszym zdjeciu starowniki i karte tv, i teraz tak:

jak zainstalowac sterownik z podanego zrodla?? bo sam mi nie znajdzie tych sterownikow!

http://www.fotozrzut.pl/zdjecia/ac2b9ef3e8.jpg

Złączono Posta : 11.05.2007 (Pią) 21:05

nikt mi nie pomoze??

Nikt nie chce Ci pomóc, bo obrazek który zamieściłeś - u mnie przy dość szybkim łączu - wczytywał się 3 minuty :stuck_out_tongue: Nikt nie ma tyle cierpliwości. :stuck_out_tongue: :lol:

Co do instalacji co to za karta Aver czy Asus?

dalej:

  1. Usuń znak zapytania (to nie jest sterownik karty TV) System nie wykrył Ci poprawnie karty.

  2. Poprawnie zainstalowana karta TV powinna mieć swoje sterowniki w sekcji: kontrolery dźwięku, video i gry. Tam powinny znajdować się co najmniej trzy wpisy z nazwą Twojej karty.

cc518d737d5a4fcfm.jpg

Jeśli takie są to klikasz je każdy oddzielnie i pod prawym przyciskiem - aktualizuj sterownik - wskazujesz ręcznie gdzie są pliki sterowników.

  1. Jeśli tych wpisów nie ma - a system po ponownym uruchomieniu nie wykrywa poprawnie karty - nazwa karty w wyżej ww zakładce, to musisz uruchomić wykrywanie nowego sprzęty i ręcznie doinstalować urządzenie wraz ze sterownikami.

Miałem podobne problemy z karta Win fast Expert po reinstalacji systemu WinXP. Z mojej obserwacji wynika, że na czas instalacji sytemu kartę powinno się wyjąć ze slota. A włożyć ja dopiero po zainstalowaniu sytemu, wtedy system wykrywa ją bezbłędnie i nawet sam wyszukuje i instaluje sterowniki.

czyli co mam zrobic??

Złączono Posta : 12.05.2007 (Sob) 10:08

jha zainstalowac te stery?

Złączono Posta : 12.05.2007 (Sob) 10:10

http://allegro.pl/item182030067_wyprzed … tereo.html

to jest moja karta

Wskaż ręcznie lokalizację sterowników co może być problemem w przypadku badziewia o nazwie Medion

Jak widać nie masz sterów do tej karty i będziesz musiał szukać ich w sieci co może być trudne bo opis na Allegro jest żaden i nie wiadomo co to konkretnie za karta

ale juz z tychstterownikow instalowale, tylko nie wiem jak;/

Z tej lokalizacji, którą podałeś? Widocznie próbowałeś po kolei sterowniki i jeden z nich podszedł

a wiesz jaki moge sterownik zainstalowac, zeby mi dzialalo!!??

Nie mam bladego pojęcia. Za mało informacji

użyj aplikacji DSCALER ona nie potrzebuje do działania karty graficznej żadnych sterowników musisz tylko wiedzieć na jakim jest chipsecie i go wybrać w konfiguratorze programu.

Przede wszystkim usuń ten błednie wykryty kontroler multimediów (żółty z pytajnikiem). Bo on będzie Ci błędnie interpretował kartę telewizyjna. A później odpal wykrywanie urządzeń. jeśli system Ci nie wykryje poprawnie karty to wskaż ją ręcznie (w menadżerze instalowania nowego urządzenia). Jak system ją wykryje sam poprosi o sterowniki.