Problem z zainstalowaniem sterowników drukarki

Witam! Mam drukarkę firmy Brother- 135C i zainstalowany Windows seven. Na xp zawsze instalator w pewnym momencie prosił o podłączenie kabla i włączenie drukarki. Wykrywało ją wtedy instalowało i na koniec windows wyświetlał, że sprzęt został zainstalowany. W siódemce mam problem bo jak prosi o podłączenie drukarki to nic sie nie dzieje, a windows wyświetla na dole że zainstalowano urządzenie. Natomiast staerowniki do drukarki dalej sie nie instalują, nic sie nie dzieje. Drukarka działa, ale bez sterwoników producenta nie moge nic zeskanować do komputera. Proszę o pomoc.

Jakie sterowniki instalujesz na tej siódemce, te od XP czy dedykowane do Windows 7? Bo jeśli te od XP to nie będą one poprawnie działać. Zainstaluj te:

dla 32-bitowej wersji Windows 7

lub dla 64-bitowej

Przed instalacją podłącz drukarke do komputera i włącz ją, wejdź w Menadżer urządzeń i poszukaj tam swojej drukarki, kliknij na nią prawym klawiszem myszki i daj Odinstaluj. Potem odłącz drukarke od USB w komputerze i po restarcie komputera zainstaluj odpowiednie stery, które podałem.

Dzięki pomogło