Problem z zainstalowaniem sterowników dźwięku do AC'97

Witam

Robiłem format systemu i niestety teraz nie mogę zainstalować sterowników dźwięku. komputer to:

Typ procesora Intel Celeron-S, 1000 MHz (10 x 100)

Nazwa płyty głównej Soltek SL-65EP2(+)/EP2B (6 PCI, 1 AGP Pro, 1 CNR, 3 DIMM, Audio)

Mikroukład płyty głównej Intel Solano i815EP

Karta dźwiękowa Analog Devices AD1881A @ Intel 82801BA ICH2X - AC’97 Audio Controller [b-0]

Niestety, jakich sterówników do AC97 bym nie instalował to komputer się resetuje. Nie wiem czy podałem wszystkie potrzebne dane, jeśli nie, proszę pisać to podam. Proszę naprawdę o pomoc bo nie mam już pomysłów. Pozdrawiam.

znalazłem taki wątek, może pomóc: http://forum.hotfix.pl/sterowniki/stero … 12831.html

Jak instalować sterowniki do nieznanych urządzeń?

Uruchom Menedżer urządzeń, kliknij na urządzenie ze znakiem zapytania prawym przyciskiem myszy, wybierz Właściwości, w oknie które zostanie otwarte przejdź na kartę Szczegóły i z rozwijanej listy Właściwości wybierz Identyfikatory sprzętu.

ca85a10e29ca3d19.jpg

Zaznacz którąś z pozycji i naciśnij CTRL + C aby skopiować identyfikator. Wklej zawartość schowka (prawy przycisk myszy - Wklej albo Ctrl + V) na http://www.devid.info/ albo na Google i poszukaj sterownika. Jak nie znajdziesz sterowników to próbuj z kolejną pozycją i kolejną.

Jak zainstalować sterowniki? Albo poszukaj pliku o nazwie typu SETUP. Albo zainstaluj sterowniki przez Menedżer urządzeń. Możesz kliknąć na określoną pozycję (z żółtym znakiem zapytania) prawym przyciskiem myszy i wybrać Aktualizuj, potem opcję wskazania sterowników do instalacji z dysku i wskazać miejsce, gdzie znajdują się sterowniki.

smola987 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.