Problem z zainstalowaniem sterownikow nvidii

Witam. Ostatnio ściągnąłem program SlimDrivers i zaktualizowałem sobie sterowniki karty graficznej (mam nvidie geforce 9600m gt), niestey zamiast pomóc to sterowniki padły. Probowałem szukac sterowników, ale wszystkie są odrzucane przez laptop. Przez zaden program nie pokazuje mi opis karty graficznej, wszedzie jest niedostepne. Wiec przywrocilem system i sterowniki były ale… internet juz nie działał, wiec z powrotem przywrociłem system zeby miec internet. Radzi ktos cos? Probowalem juz wszystkiego, prosze pomozcie. Mam laptopa windows 7 64 bit, 4gb ram, Compal.

post-258645-0-88049400-1399125431_thumb.

 

intelcoree, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

tutaj nikt nikomu nie pomaga :confused:

Mam ten sam problem, pomoże format kompa oraz zainstalowanie na nowo sterowników.

Format kompa? Ale za pomocą płyty? :confused:

Próbowałeś odinstalować wszystko od Nvidia poprzez dodaj lub usuń programy i następnie wyczyścić pozostałości za pomocą programu Driver Sweeper?

 

Format dysku jest rozwiązaniem ostatecznym.