Problem z zainstalowaniem sterowników win 7 amd

Witam, jakiś czas temu zaczęły się problemy z głosem w moim komputerze. Ściągnąłem program drive booster i zaktualizowałem wszystkie sterowniki. Po zaktualizowaniu sterowników mam problemy z rozdzielczością na kompie w i grach.(gry nie działają prawidłowo.) Gdy chce wejść sprawdzić informacje o karcie to tak jakby mi jej nie czytało. Foto w zalaczniku. Co mogę z tym zrobić. Głos już działa lecz przez zaktualizowaniem sterownikówz rozdzielczością było wszystko ok. Dodam jeszcze że przy przywracaniu systemu wyskakuję błąd.

post-270144-0-05257700-1418494323_thumb.

Usuń te sterowniki, uruchom ponownie PC i zainstaluj właściwe sterowniki ze strony producenta (pobierz je sobie w razie W przed deinstalacją starych). 

 

DriverBooster u mnie pomieszał właśnie z dźwiękiem, dlatego już go nie używam.

Będe umiał to zrobic sam? Czy lepiej zawieźć do serwisu żeby mi zrobili odrazu formata dysku ?

Jak sie boisz to zawieź ale boje sie że cie wyśmieją

i skasują jak za zbudowanie komputera od nowa

Jak narazie najmniej błedów jeśli chodzi o programy do sterowników wywołał driver genius(W moim wypadku.)

Bostera też miałem

A to że jak zwiększe rozdzielczość to tak jakby wirtualny ekran wysówa mi się poza rzeczywisty ekran i nie widzę np dolnego paska jest winą sterów?

 

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

Więc tak… próbowałem instalować sterowniki ze strony producenta, Wybrałem nawet opcje automatyczną. Za każdym razem wyskakuje błąd że nie udało się zainstalowac sterowników. Tak samo jest przy użyciu opcji przywracania systemu i gdy chcę usunąć wirusy wykryte przez antywirusa.

To tak najpierw zrób logi do działu bezpieczeńtwa zgodnie z instrukcją.

Jak ci je prześwietlą to wtedy pogadmy o sterownikach to mało prawdopodobne ale właśnie wirusy mogły ci namieszać

A programy do logów powinny działać na windowsowej grafice