Problem z zainstalowaniem sterowników Windows XP sp3

Witam prosił bym o pomoc tych którzy pomogą mi naprawić problem, natomiast wgrałem 2 dni temu windowsa ( format) i próbowałem wgrać sterowniki do karty graficznej i dźwiękowej wiem że kartę graficzną mam Geforce 6600 ( wyświetla sie mi przy starcie systemu) dźwiękowej nie wiem jaką mam ale pamiętam że zawsze miałem wgrany sterownik REALTEK 97 chyba i wgrałem go dźwięk chodzi ale strasznie nie czysto trzeszczy i jest straszne echo nie idzie muzyki posłuchać nie wiem dlaczego ?? ( sprawdzałem jaką mam karte DŹW za pomocą START - URUCHOM - dxdiag - DŹWIĘK ale tam mi się nic nie wyświetla ) natomiast wracając do karty graficznej ściągałem już z 5 sterowników z NVIDIA.com z dobreprogramy i problem polega na tym że nie wgrają sie nawet do końca bo przy końcu instalacji monitor robi sie czarny i na nim fioletowo zielone piksele rozmazane i nic nie idzie zrobić ( tylko reset go ratuje ) wgrałem z NVIDIA sterowniki “NVIDIA 197” i uruchomiłem ponownie komputer wszystko chodziło ok na czas 10minut po mijającym czasie monitor się sam wyłączył CZARNY zaraz sie włączył i tak z 3 razy później całkowicie się wyłączył ( znowu tylko reset go ratował bo na nic nie reagowało ) i gdy uruchamiałem system nie zawsze sie uruchomił tylko właśnie te piksele wyskakiwały lub zawieszał się przy stracie i znowu reset, cudem po kilkukrotnym włączaniem komputera udało mi sie odinstalować ten sterownik i na tym polega mój problem, Prosił bym was bardzo o pomoc i wyrozumiałość, ( Nie posiadam pudełka od komputera nie mam pojęcia jaka jest dokładnie karta graficzna ) Z Góry Dziekuję.

Sprawdź dokładnie jaką masz karte dźwiękową, np tym programem: http://www.dobreprogramy.pl/Everest-Hom … 11558.html

Podobną rzecz miałem u siebie ale winą tego był włączony mikrofon w różnych ustawieniach (także w ustawieniach progamu do karty dźwiękowej) i dlatego właśnie głośniki były ciche i szumiały.

Co do karty graficznej najnowsze sterowniki mogą zaszkodzić, narazie odinstaluj i zobacz w everescie jaka karta i przy okazji jaki sterownik.