Problem z zainstalowaniem systemu

Witam zakupiłe na allegro ten zestaw

http://allegro.pl/item663036891_plyta_i … ml#gallery

I co paczka przyszła niby wszystko ok.wsadziłem windowsa do stacji i zacząłem instalować.

System instalował się do czsu gdy komputer po skopiowaniu plików uruchomił się ponopwnie.

Powinien zacząc instalować windowsa,a mi wyskakiwał komunikat brak pliku ntdlr i nic niemogłem zrobić.

Proszę o pomoc jak mogę wgrać system próbowałem już wielu metod dysk i stacje stacje zmieniałem ale nie pomogło.Próbowałem zainstalować windowsa 2000 i też niepomogło.

Niemogę nigdzie znaleźć biosu do tej płyty.Tak wiec niewiem czy to bios bo na internecie niema biosu do tej płyty.

Próbowałem przestawiać w biosie i też niepomagało ,różne wersje windowsa instalowałem.

Znacie może jakieś sposoby na uruchomienie windowsa na tej płycie,miał ktoś tą płyte?

Dzięki za pomoc :slight_smile:

Odpal z płyty jakiegoś linuxa np. Ubuntu to sprawdzisz w czym jest problem. Masz jakiś inny dysk do testu?

Mam kilka dysków,ale sprawdzałem i to samo na innych,sciągne linuxsa i sprawdze.

Dodane 25.06.2009 (Cz) 11:18

Gdzie moge dostać ubuntu?,bo niemoge znaleźć obrazu płyty na interneci.

Dodane 27.06.2009 (So) 19:15

Mam problem z tąpłytą,chciałem na nowo wrac windowsa ale jak zresetowałem komputer już monitor się nie włączył.Niewiem co jest ale zakażdym razem gdy włączam komputer wiatraki chodząwszystko działa a monitor się nie właćża.Po pewnej chwili słychac piknięcie i na klwaiaturze mryga dioda led.Proszę o pomoc bo niewiem co się stało.