Problem z zainstalowaniem systemu

Witam, mam problem gdyż po uruchomieniu systemu jak już mam pisać hasło to pojawia sie BLUE SCREEN OF DEATH…

No ok robię to co mi każą na forach w BIOS wchodze i wybieram napęd CD/DVD.

Następnie zapisuje wyłączam odpalam wszystko do instalacji windowsa XP.

I Jak już mi się ładuje to coś na niebieskim tle to BUM! Jakiś error…

"Nie można odnaleźć pliku … " <— w miejsce kropek są różne te pliki… I od nowa się resetuje komputer.

Tata mi mówi, że nie sformatowałem dysku czy tam komputera i dlatego nie chce mi się zainstalować od nowa WINDOWS XP.

Jak patrze na różnych forach co zrobić to to, że trzeba zrobić SS tego blue screena tego STOP i tu jakieś cyferki…

Co mam zrobić??

P.S Nie znam się nic na komputerach.

STOP 0x000000ED (0x89DD7900, 0x0000006, 0x00000000 0x00000000) <— w tych dwoch możliwe, że jest 6-8 zer nie wiem :stuck_out_tongue_winking_eye:

Nie było żadnego pliku czy coś.

inqqi , popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Należy sprawdzić dysk pod kątem występowania błędów (polecenie chkdsk /r w linii poleceń trybu awaryjnego). Jeśli jest tak jak podejrzewam, to na dysku w najlepszym wypadku będą tylko błędy które chkdsk powinien naprawić, a w najgorszym - będą uszkodzone sektory których naprawić się nie da jeśli ich liczba przekroczyła dopuszczalną granicę.