Problem z zainstalowaniem WIn7 32Bit - jest Tylko README.txt

http://www.microsoft.com/windows/window … nload.aspx - sciagnalem stad tego windowsa, mam klucz aktywaccyjny, ale czemu nie ma w “Select Language” Polish???

Gdy sie sciagnal plik (folder skompresowany) (mam WinRara i z niego korzystam) 2,35 gigowy otworzylem go i… znalazlem tylko README.txt ktory zajmowal 135B

O co chodzi???

MOze czegos nie sciagnalem???

POOMOCY

Moj system Win XP SP3

![-o<

Akurat WinRAR ma niedogodność polegająca na tym, że pliki ISO wyglądają jak archiwa.

To co pobrałeś z Microsoftu to jest właśnie obraz ISO do nagrania na płytkę DVD. :slight_smile:

No i z plytki DVD mam to zaintalowac?

A skad pobrac spolszczenie/patch?

Czy od razu bedzie po polsku jak bylo po angielsku???

Jak już będzie zainstalowany, to z Windows Update będzie możliwość ściągnięcia polskiej paczki językowej.

NA plytke mam wrzucic folder skompresowany czy zwykly czy to bez roznicy???

Napisałem Ci wcześniej, że WinRAR pokazuje obrazy ISO i pliki skompresowane w ten sam sposób.

Ten 2,35 GB plik, który pobrałeś z Microsoftu nagraj na DVD i nie patrz się na jego ikonkę.

OK za 3 tygodnie napisze czy instalacja sie powiodla. Dzieki wszystkim za pomoc :wink:

Ale nagraj go nie jako dane w nero tylko jako obraz . W nero jest opcja “wypal obraz” czy coś takiego :wink: Możesz też użyć programu do obrazów płyt takich jak PowerISO bądź Magic ISO.

Aha, ok… TO dobrze sie sklada, bo ja mam nero 9 :slight_smile: