Problem z zainstalowaniem Windowsa 10

Jeździsz własnym samochodem? Tylko po co skoro są autobusy i tramwaje.

A tak na serio to Rufus jest lepszy bo z Media Creation Tool nie tylko ja miałem problemy.

1 polubienie

Udało się ! Wielkie dzięki za pomoc. Mogę teraz wsadzić drugą kość ram ? Będzie normalnie działała ?

Powinna działać bez problemu jednak przetestują ją już po wszystkim.

1 polubienie

Ja z kolei miałem problem z Rufusem, i to nie raz.
MCT nie zawiódł mnie nigdy.

Sprawdź w BIOSie czy są widoczne obie pamięci RAM.

Możesz spróbować odpalić tylko na drugiej, jeżeli pojawi się jakiś problem masz uszkodzoną kość lub płytę.
Możesz popróbować w różnych slotach, jeżeli w którymś pamięć będzie sprawiać problemy a w innych nie to…
Wiesz o co chodzi.

1 polubienie

Tak to bywa w życiu że jednemu pasuje córka a drugiemu teściowa :slight_smile:

Ano, młoda, zazwyczaj do jednego celu, stara przyda się do reszty zadań.

Widać nie ma reguły…Ja wolę Rufusa.Ten mnie nigdy nie zawiódł w przeciwności do MCT.

Co do kości,to tak,jak pisał @Groot. Skoro instalacja ruszyła z jedną kością,to możliwe,że ta druga była “kopnięta”.Jednak,aby się upewnić,sprawdz. Być może będzie działać,nie powodując problemów.

Czasami wystarczy wyjąć na czas instalacji, czasem to uszkodzona kość a czasem płyta.
Skoro sprzęt nowy polecam zdiagnozować jak napisałem wyżej i reklamować.

To był problem z ramem, jedna kość jest uszkodzona, nie chce wcale odpalić. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc i pozdrawiam

Proszę bardzo, polecamy się na przyszłość.
Możesz jeszcze spróbować tą kość w innym slocie odpalić aby wykluczyć uszkodzenie płyty ewentualnie przeczyścić piny na kości.
Czasem coś się przyklei i powoduje problem.

Jeśli nie widać kości w BIOSie to na bank jest walnięta, albo niekompatybilna z płytą główną.