Problem z zainstalowaniem Xp w Windows 7

Witam.

Jak zainstalować Xp jako drugi system obok Windows 7.

Podzieliłem dysk na dwa.Windows 7 jest na głównym .A dysk dodatkowy jest pusty.

Po uruchomieniu instalatora systemu Xp po 2 minutach włącza się BSOD :confused:

Czy ktoś wie może jak to zrobić ?

A może ma ktoś inne pomysły ?

Z góry dziękuję za pomoc.

Instalujesz wpierw XP-KA zaczekaj na innych userów bo mogę się mylić

Tylko problem jest w tym,że w laptopie podczas kupna był Windows 7.

A,chcę wgrać do niego w tym momencie Xp ! :oops:

krisk89 , w odwrotnej kolejności nie da rady zainstalować systemów windows. Możesz mieć kilka systemów obok siebie, ale zawsze musisz instalować je od starszej wersji, a dopiero później nowsze wersje systemu.

A jak ją usunąć i zdobyć oryginalny Cd key z tej wersji bo nie mam płyty oraz tego cdke’ya na kartce.I jak teraz usunę system to nie będe miał tego cdke’ya …

Drugie pytanie.

Jak teraz usunąć system ?

krisk89 CD KEY masz na spodzie laptopa naklejka. Masz jakieś problemy z W7

A i owszem prawda. Nawet nie pomyślałem o tym ;’/

No dobrze.To jak odinstalować tego Windowsa 7 ???

zainstaluj sobie ten program http://www.dobreprogramy.pl/Sun-xVM-Vir … 13407.html

ahonen97 , a po co mu niby program do wirtualizacji? o.O

Nie wiesz, nie nabijaj sobie postów :X

krisk89 , robisz formata partycji z Windows 7, następnie instalujesz Windows XP, a dalej Windows 7.

A jak zrobić format ?

Bo w tym windowsie 7 jestem zielony ';/

Aha.Nie mam dołączonej płyty do systemu. …

krisk89 , to będziesz musiał mieć jakiś nośnik, żeby zainstalować ponownie system. Możesz ściągnąć z internetu obraz .iso i traktować go jako kopię zapasową, ale podczas instalacji musisz wpisać swój oryginalny cd-key.

Czyli ,żeby usunać Windowsa 7 to potrzebuje płyty z nim ? z Windowsem 7 ?Inaczej nie da się go usunać ?

A jak zgram sobie na płytkę tego windowsa 7 to jak go usunać ?

krisk89 , da się usunąć, wystarczy sformatować partycję z win 7.

Łukasz14 bo nie będzie musiał kombinować skąd wziąć nośnik z W7 taką samą jak ma zainstalowaną na laptopie

Dodane 14.11.2009 (So) 20:25

krisk89 jak już chcesz to sobie zgraj na płytę DVD swój system albo pożycz od kolegi lub koleżanki lub znajomego W7 tylko taką samą jaką masz zainstalowaną Z internetu bym nie śćiągał bo możesz sciągnąc różne niespodzianki razem z systemem

ahonen97 , dlatego są sumy kontrolne, niech porówna je z oryginalnymi wersjami systemu…