Problem z zakładaniem folderów i inne

(Avista) #1

Po aktualizacji oraz cofnięcia owej mam różne problemy.

Np kiedy zakładam nowy folder gdzie programowo nadany ma tytuł"Nowy folder" robię enter i folder jest założony i do użytku.

Jeśli jednak przy założeniu lub zaraz potem chce zmienić mu nazwę komputer się namyśla przez około 30 sekund zanim dokona zmiany.

Usunięcie pustego folderu też trwa np. 1 minutę.

Z przesyłaniem danych z miejsca na miejsce też jest podobny problem.

Co mogło się stać?

Naprawa rejestrów i kluczy nic nie daje.

(IrasDeeJay) #2

Pomocne może być również Przywracanie Systemu. Wybierz punkt przywracania który został utworzony zanim zainstalowała się owa felerna aktualizacja.

(Avista) #3

Już wcześniej to zastosowałem i nic.

Coś się pokiełbasiło. Trzeba mieć świadomość że nawet przywracanie systemu nie działa idealnie.

Możliwe że polecenie sfc /scannow coś pomoże ale z pewnych względów (o których nie chcę się rozpisywać) na razie go nie stosuję.

(IrasDeeJay) #4

Rozumiem, że pliki systemowe dłubane przez jakiś crack do Windowsa :stuck_out_tongue:

(Avista) #5

Tak się składa że od wielu lat stosuje oryginalne systemy.

Powód jest całkiem inny.

Na komputerze są zainstalowane oryginały oprogramowania warte 8 000 - 10 000 zł i córka robi na nich ważne projekty graficzne więc nie chcę narażać komputer na całkowicie padnięcie.

Nie wiem po co się tłumacze ale muszę skoro zarzuca mi się przestępstwo.

(IrasDeeJay) #6

Spokojnie, przecież Cię nie oskarżam. Nie moja sprawa przecież. Jeśli uraziłem to przepraszam. W najmniejszym stopniu nie miałem takiego zamiaru.

Co do problemu. Zanim zaczniesz działać proponuję zrobć kompletny backup partycji C, i dopiero dłubać w Windowsie. Szkoda by było stawiać system od nowa, no i szkoda byłoby tych programów.