Problem z zakupem kabla usb dku-5

Witam chcialbym sie dowiedziec ile kosztuje taki kabel jak w temacie i czy moglbym kupic go np:w carefourze w salonie orange albo gdzie? np: na targowku

Przepraszam za bledymam skroty w kompie wlaczone

jesli byl taki temat to sory

z gory thx

Chcesz się dowiedzieć czy mają zanim tam pojedziesz, zadzwoń. Poszukaj na allegro i w sklepach internetowych.

Na allegro nie znalazlem a w slepach internetowych tez wolalbym pojechac do carefoura ale mi sie niechce bo niewiem czy maja taki

więc wolisz zapytać na forum. Może ktoś pojedzie tam za Ciebie :stuck_out_tongue:

Na pewno taki dostaniesz w każdym szanującym się komisie taki kabel powinien być. Jak dobrze pamiętam do telefonów obsługujących DKU-5 pasuje też CA-53 więc, któryś z tych na pewno znajdziesz.

Pisząc o Targówku domniemam, że jesteś z Warszawy w samej Warszawie masz cztery centra handlowe w której znajdziesz stoiska Teletorium gdzie taki kabel będzie na 150%.

Ok dzieki nie myslalem ze ktos pojedzie dla mnie tylko moze ktos kupowal np na targowku albo gdzies indziej

Nie jesteś realistą co? Ja mogę pojechać ale wiesz to kosztuje :slight_smile:

On nie chciał na daremno jechać, chciał się dowiedzieć gdzie dokładnie taki typ kabla jest dostępny żeby specjalnie nie jeździć i szukać.To takie trudne?