Problem z zalogowanie na konto google po wielu zmianach romu

Witam, dzisiaj chciałem przetestować kilka romów. Za każdym razem gdy zainstalowałem to logowałem się do mojego konta google.W tej chwili mogę zsynchronizować tylko kalendarz. Nie działa logowanie do play.google. 

A model telefonu tak by się przydał…

Lenovo a820 ale jest to problem z systemem nie telefonem. Sprawdzałem na kilku romach nie działa synchronizacja. Na innym koncie google wszystko działa

Lenovo to niestety nie pomogę. Nie znam się zupełnie na tym telefonie. Uważam że jeżeli jest coś typu “wipe data” albo coś podobnego to należy to użyć. Wątpię żeby google blokowało nadmierne logowania, chyba że logowałeś i wylogowywałeś. Zobacz co pokaże gdy zalogujesz z poziomu komputera. Wejdź w “menadżer urządzeń Android” i sprawdź czy jest to urządzenie na liście.

W przeglądarce na telefonie działa. Przed następnym logowanie nie wylogowywałem się z poprzedniej sesji. Podejrzewam, że może to być blokada tylko czy to będzie chwilowa (24h) czy już na stałe?

Napisz do mnie na gg wytłumaczę Ci jak to zrobić. 3454969

Niestety problem nie został rozwiązany. Czy ktoś wie o jakiś blokadach nakładanych przez google jeżeli jest wiele logowań z różnych urządzeń?

Problem rozwiązał się sam. Okazało się, że jest to chwilowa blokada i po tygodniu znowu spróbowałem się zalogować. Wszystko działa jak należy. Temat do zamknięcia