Problem z zalogowaniem do poczty (onet.pl)

witam ! nie wiem czy to dobre miejsce do poriszania tego tematu, ale jak zadaję pytanie na onecie to nie ma odpowiedzi… ;/

nie mogę się zalogować na pocztę oraz na nic związanego z onetem … wpisuje login, hasło klikam ‘zaloguj’ i w tedy strona sie załadowuje i pokazuje nadal to samo tylko bez wpisanego hasła… i tak ciągle…

wie ktoś co zrobić,żeby to wszystko działało ?? :frowning:

proszę o pomoc :slight_smile:

może wina jest w przeglądarce ?

Powiedz nam jakiej uzywasz.

używam firefoxa 2… kidyś chodziło ok. i nagle nie da się zlogować :frowning:

cameel91 Proszę używać języka polskiego

słucham ?? mam ten ‘podpis’ po ang;p to chyba nie przeszkadza :smiley: kolega wyżej też ma po ang ;D

Złączono Posta : 17.06.2007 (Nie) 0:04

powtórzę pytanie ;pp :

witam ! nie wiem czy to dobre miejsce do poriszania tego tematu, ale jak zadaję pytanie na onecie to nie ma odpowiedzi… Uśmiech kwaśny

nie mogę się zalogować na pocztę oraz na nic związanego z onetem … wpisuje login, hasło klikam ‘zaloguj’ i w tedy strona sie załadowuje i pokazuje nadal to samo tylko bez wpisanego hasła… i tak ciągle…

wie ktoś co zrobić,żeby to wszystko działało Pytajnik :frowning:

proszę o pomoc … (używam firefox 2)

Sprawdź, czy masz włączone ciasteczka (Narzędzia -> Opcje… -> opcja Akceptuj ciasteczka powinna być zaznaczona). Jeżeli tak to spróbuj je usunąć (w tym samym oknie Wyświetl ciasteczka… -> Usuń wszystkie ciasteczka).

sproboj sciagnac jakis menager do poczty, np mozilla thuderbird

ciasteczka mam włączone… kiedyś wszystko działało a teraz nagle nie :frowning:

głupi jest onet ;/

Złączono Posta : 17.06.2007 (Nie) 12:14

:frowning:

Złączono Posta : 17.06.2007 (Nie) 12:15

:frowning:

Złączono Posta : 17.06.2007 (Nie) 12:33

juhu ! udało się :smiley: w szedłem w narzędzia->opcje->prywatność-> wyłączyłem obsługę ciasteczek i włączyłem ją na nowo :smiley: i działa :D:D:D