Problem z zalogowaniem GG

Nie moge sie zalogowac na gg, pokazuje mi brak polaczenia z serwerem. robilem juz cuda nie wida ale nic z tego. wiecie o co chodzi??

Spotkałem się z wielkimi problemami na GG 7.7, nowa wersja rozwiązuje problemy. Jaką wersję posiadasz?

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

mam gg 7.6. zainstaluje nowego i zobaczec co bedzie

Dodane 18.03.2009 (Śr) 23:43

nie wiem czy to vista to robi czy wszystko jest do bani. zadne gg mi nie chodzi, wogole nie moge sie zalogowac. ktos wie o co chodzi??

Zainstaluj wersję build 7784 powinno działać a jeśli nie loguje się to zapewne samo może padł w tym czasie serwer gg i dlatego Cię nie zalogowało spróbuj tak jak mówię ta wersja chodzi na viście .ale tylko Ci nie loguje się czy jeszcze masz jakiś komunikat błędu?

Dobra sprobuje, a GG tylko sie nie loguje

Dodane 19.03.2009 (Cz) 15:37

Piter27 ,

Mam GG build 7784 tak jak mowiles i jest to samo, nie loguje mi sie, brak polaczenie z serwerem, Przy Avascie mam ten sam problem z serwerem. nie wiem co jest bo juz trwa to dwa dni, ciagle pokazuje komunikat brak polaczenia z serwerem. macie jakies rady na to??

W takim razie nie mam już pojęcia co może być tego przyczyną bo gdyby jeszcze tylko same gg nie mogło się zalogować to można by sprawdzić ewentualnie czy zapora nie blokuje ale to raczej mało prawdopodobne ale i do tego avast Ci się nie loguje to nie wiem, zresztą ja też miałem podobne problemy z avastem na viście tyle że moja jest 64bit i zainstalowałem sobie również darmowy i po polsku AVG i ten chodzi.