Problem z zalogowaniem + moje uwagi odośnie logowania

Wczoraj usunęłam zapamiętane hasła z przeglądarki, a że nie zapisałam sobie nigdzie hasła do tego forum, próbowałam zbyt wiele razy wpisac hasło, wiem że to niezbyt mądre :roll: :smiley:

Dostałam emaila z nowym hasłem, ale teraz muszę wpisać kod z obrazka żeby się zalogować. Problem w tym, że ani u mnie (Firefox) ani u siostry na kompie (IE) nie widać tego obrazka :frowning: Czy mogę jakoś odzyskać tamto konto?

I przy okazji - jeśli ktoś nie jest zalogowany, to nie ma możliwości kontaktu z Adminami forum. Musiałam założyc nowe konto, żeby jakoś to zgłosić. Moja propozycja to, żeby utworzyć na stronie logowania jakiś formularz typu “Nie możesz się zalogowac? Zgłoś problem” lub coś podobnego. O ile to możliwe :slight_smile:

Pozdrawiam kahlan88 tymczasowo kukuryku

Wydaje mi się, że wystarczy mail do Admina bądź któregoś z moderatorów.

Adresy mailowe znajdziesz na vortalu w zakładce kontakt.

W zasadzie nie ma nawet potrzeby zaglądania tam, gdyż prawie wszystkie adresy mają konstrukcję nick@dobreprogramy.pl

To prawda, obrazki przez jakiś czas się nie wyświetlały - zdjęliśmy dlatego obowiązek podawania kodów przy rejestracji nowego użytkownika, choć rzeczywiście okazały się one potrzebne jeszcze w innych miejscach… Za to teraz z przyjemnością informuję, że problem został rozwiązany i obrazki z kodami potwierdzającymi wyświetlają się prawidłowo. Wszystko wraca więc do normy, można się i rejestrować, i resetować swoje hasła :slight_smile:

Co do kontaktu z administratorami - nie ma do tego formularza, w razie jakichkolwiek problemów i niemożności napisania o nich na forum proszę pisać na adres admin (at) dobreprogramy.pl.

o właśnie tego info mi brakowało dzięki :wink: to ja się spróbuję zalogować normalnie, zobaczymy czy mi sie uda