Nie mogę zalogować się do Messengera

Witam od kilku dni nie mogę się zalogować do mesengera, przy każdej próbie zalogowania wyskakuje mi Wylogowywanie, a potem wystąpił ,niezidentyfikowany problem , odinstalowałem i zainstalowałem aplikację i dalej nie działa proszę o pomoc.

Wyczyść pamięć podręczną Messengera

Dalej nie działa.

1 polubienie

Mi pomogły ustawienia fabryczne w telefonie.

Opcjonalnie: Reset ID urządzenia (o ile ROM na to pozwala)
Spod komputera się zaloguj wejdź w ustawienia konta i skorzystaj z wyloguj inne/wszystkie sesje. Następnie spróbuj logowania na nowo.

No to dobrze

I co pomogło ? Mam dokładnie ten sam problem od tygodnia :(((

Dołączam się do pytania?

Problem rozwiązany! Otóż:

  1. Odinstaluj Messengera
  2. W internecie wpisz: “Messenger stara wersja .apk”
  3. Pobierz i zainstaluj starą wersję.
  4. W starej wersji Messengera zaloguj się
  5. Messenger zaktualizuj za pomocą Google Play (jeżeli tego nie zrobisz on zrobi to za ciebie)
    I tak ja rozwiązałem mój problem i nie wiem czy da się to zrobić inną metodą?
    Pozdrawiam :slight_smile:
1 polubienie

z jakiej strony i jaką wersje pobrałeś

To akurat nie jest zbytnio ważne bo chodzi tutaj tylko o zalogowanie się, ale dla ciekawych zostawię link: https://appsgag.com/pl/messenger/old-versions/281.0.0.15.120 z tej strony ściągnąłem na telefonie Messengera, zalogowałem się a chwilę potem sam się zaktualizował do najnowszej. Sklep Play zidendyfikował tą aplikacje poprawnie. Też trzeba pamiętać aby w ustawieniach telefonu włączyć obsługiwanie aplikacji z nieznanych źródeł :slight_smile:

Zrobiłem tak i nadal mi nie działa. Mało tego nie mogę się zalogować na swoje konto na żadnym urządzeniu z androidem (tablety i inne telefony). Każde inne konto działa poprawnie, dział również logowanie do wersji Lite. Nie wiem nawet gdzie to zgłosić, bo to dość dziwne.

Mam ostatnio ten sam problem i reset ustawień telefonu do fabrycznych, ponowna instalacja, usuwanie danych aplikacji ani instalacja starej wersji podanej wyżej nie pomogło i pojawia się ten sam błąd? Czy gdyby zgłosić to do fb dałoby radę coś z tym zrobić?

Mam ten sam problem od ponad miesiąca, nie pomaga nic… na androidzie nie działa na żadnym telefonie, co ciekawe na messengerze lite mogę zalogować się bez problemu, u znajomego na ios też normalnie mogę się zalogować. Problem zgłaszany wielokrotnie do pomocy fb lecz bez żadnej odpowiedzi.

Witam, od 4 dni pojawił mi się ten sam dokładnie problem co opisujecie. Czy ktoś z was go już rozwiązał? Dodam że na inne konta na messengerze mogę się zalogować, jednak na moje nie.

Wczoraj po raz kolejny spróbowałem metody którą opisuje @mikolajbuk100 i tym razem się udało, mimo że kilka razy juz tak robiłem i wcześniej się to nie udawało. Ważne by zanim odinstalujesz messengera wyczyścić cale dane aplikacji, być może dlatego tym razem zadziałało bo wcześniej po prostu odinstalowywałem.

Gdy próbuję zalogować się na meesenger ze starsza wersja pokazuje się błąd podczas logowania :confused:

Spróbuj może inną wersję ściągnąć

Wystąpił niezidentyfikowany problem. Spróbuj ponownie później

Ile razy tak próbowałeś? Ja już z 20 a nawet i więcej i nic :frowning: