Problem z zalogowaniem się gadu-gadu 7.7

Cześć, mieliście może problem z otwarciem się gg? Tzn. program się otwiera, ale żeby się załadował do poziomu dostępny/zaraz wracam/niewidoczny to już nie chce się załadować. Znacie ten problem? Pisałem do obsługi technicznej gadu gadu, ale nie odpisują

onczylija , proszę poprawić błędy w temacie: Skonkretyzować temat oraz poprawić znaki -używamy polskiej pisowni. Używasz opcji Edytuj.

Podaj wersję GG.

Gadu-gadu 7.7.0 (build 3725)

czasem sobie myślę, że starsze wersje się tak nie psuły…

PS. Już poprawiam posta

.

A może odinstaluj GG i wywal folder C:\Documents and Settings\nazwa użytkownika\Gadu-Gadu i zainstaluj ponownie.

na pewno bym zrobił tak, jak piszesz Adamie, gdyby nie fakt, że 3 dni temu miałem reinstalkę systemu. I przed reistalacją systemu, tak i po reinstalacji wychodzi ten sam problem. Trojan raczej to nie jest, ani żaden wirus. Coś kurcze w ustawieniach windowsa bądź samego komunikatora musi być nie tak:/

Ja proponuje ściągnąć taki mały programik GG Serwer Changer versja 7.1 Może pomóc!! :smiley:

Kiemp-temp , ruszyło! zobaczymy na ile to pomoże, ale na tenczas bardzo Ci dziękuję, Tobie i innym osobom, które próbowały pomóc

onczylija , tu Masz monitor serwerów gadu-gadu: http://www.kadu.net/monitor/

na przyszłość :wink: