Problem z zalogowaniem się na facebook'a (biała strona)


(Aneta Bloch 91) #1

Witam,

Loguję się do fb, wpisuję poprawne hasło oraz email . W efekcie wyskakuje mi biała strona, a w linku https://www.facebook.com/login.php?login_attempt=1 i nic się nie dzieje, nie ładuje itp.

Próbowałam na różnych przeglądarkach, na różnych komputerach - to samo. Czyściłam cookies, ponownie instalowałam przeglądarki, date w kompie mam dobrą itp. próbowałam na różne sposoby.

Proszę o pomoc, z góry dziękuję za wszystkie porady.


(Janek1998) #2

Mam to samo od wczoraj, mniej wiecej od godziny 16+ nie moge sie zalogowac. Na jednej przegladarce dostaje komunikat : "Korzystanie z Facebooka wkrótce znów będzie możliwe

Facebook jest teraz nieaktywny ze względu na konieczne prace serwisowe, ale powinien być dostępny za parę minut. W międzyczasie przeczytaj więcej informacji na temat przyczyn wyświetlania tego komunikatu. Dziękujemy za cierpliwość podczas oczekiwania na wprowadzenie udoskonaleń.", na innej jest to zwyczajnie bialy ekran


(takiktoś) #3

Jestem na Facebooku już dłuższą chwilę i żadnych zakłóceń ani komunikatów. Dziwne.


(Aneta Bloch 91) #4

Próbowałam wysłać wiadomość do facebooka poprzez centrum pomocy, ale w momencie próby jej wysłania wyskakuje mi komunikat : “Nie możemy przetworzyć Twojego żądania. Spróbuj ponownie później.” Masakra, już mnie to denerwuje.

Dodane 22.09.2013 (N) 16:31

Fergy007, jeszcze wczoraj rano normalnie korzystałam z fejsa. Natomiast kiedy już weszłam wieczorem, niestety już zalogować się nie mogłam. Myślałam, że coś jest po prostu z serwisem. Potem wrócił mój brat i on bez problemu zalogował się na swoje konto. Hmm lekko się wkurzyłam. Chyba problem jest ze strony facebooka, skoro próbowałam zalogować się z różnych komputerów.


(Janek1998) #5

Wiec nie jestem sam :smiley: Uwazam, ze problem nie lezy po naszej stronie.Mam nadzieje, ze zostanie on rozwiazany do jutra :


(Aneta Bloch 91) #6

Heh, fakt. Gdzieś na jakimś forum wyczytałam, że ktoś miał niejako podobne problemy. I czekał dwa tygodnie. Nie żebym była jakimś nałogowcem, który musi non stop siedzieć na fejsie. Po prostu mam tam wiele grup, a najbardziej zależy mi na tej dotyczącej studiów. Mogliby się ogarnąć i mi to dziś włączyć ;p

btw to udało mi się wysłać do nich wiadomość. Szczerze to wątpię, by ktoś mi odpisał. No ale próbuje wszystkiego.


(ahonen97) #7

Jestem na Facebooku w tej chwili się wylogowałem i za logowałem i nie ma żadnych problemów

Dodane 22.09.2013 (N) 16:47

Jestem na Facebooku w tej chwili się wylogowałem i za logowałem i nie ma żadnych problemów


(Aneta Bloch 91) #8

ahonen97, możesz być zadowolony, że masz możliwość zalogowania się. Ja niestety nie mam. Jeśli ktoś miał taki problem i jakoś sobie z nim poradził to bardzo proszę o jakieś rady.

Z góry wielkie dzięki :wink:


(Mateuszmisza) #9

Po ilu godzinach/dniach problem minął? Mi facebook nie działa już od ponad 10 godzin. Ten sam komunikat