Problem z zalogowaniem się na forum

Próbuje zalogować się na te forum: Społeczność Polska - Sony, utworzyłem tam konto i wszystko na początku działało, założyłem tam wątek itd. i potem się wylogowałem i nie używałem strony i nagle zapomniałem do niej hasła, to dałem nie pamiętam hasła i prosi mnie o datę urodzenia, a ja tego kompletnie nie pamiętam, bo nie wiem czy w ogóle ją podawałem, albo podałem tylko zmyśloną, ale teraz nie pamiętam piszę, że nieprawidłowa i nie ma nic innego jak data urodzenia klikam na mam problem i piszę, że muszę się skontaktować z pomocą techniczną. Próbowałem logować się za pomocą Google lub Facebook, ale mnie tak jakby pokazuje, że nie jestem zalogowany. Chciałem tam się zapytać o telefonie, bo mam akurat Sony i może by tam akurat dobrze odpowiedzieli, bo skoro jest to forum tej firmy to muszą coś więcej wiedzieć, tylko nie mogę zadać pytania, bo muszę się zalogować, a nie pamiętam hasła. Co zrobić?

Możesz poszukać adresu mailowego do jakiegoś supportu i napisać bezpośrednio z poziomu swojego maila. Omijając podstawowe procedury widoczne na tej stronie.

Opcjonalnie wyszukaj wątek jak pamiętasz o czym był i pisz w nim z drugiego konta jakby nie uznali tego za powód do bana za odkopywanie tematu.