Problem z zalogowaniem się na konto Microsoft

Witam. Od poniedziałku mam telefon Samsung Ativ S z WP8 , ale od wczoraj po przywróceniu ustawień fabrycznych mam problem z zalogowaniem się na konto Microsoft i wyświetla mi się taki komunikat “Mamy problem z zalogowaniem się. sprawdź, czy masz dobry zasięg. jeśli tak, problem może dotyczyć drugiej strony. poczekaj chwilę i spróbuj ponownie”. Korzystam z internetu po wifi zasięg jest znakomity, internet 2Mb/s bez limitu. Próbowałem już chyba wszystkiego kolejne przywrócenie ustawień fabrycznych nic nie dało, sprawdzałem nawet datę i godzinę lecz data i godzina jest ustawiona dobrze. Jak kupiłem telefon i uruchomiłem go pierwszy raz mogłem się zalogować, a teraz nie. Już nie wiem co mam robić. Nie mogę nic pobrać ze sklepu bo jest wymagane konto Microsoft. Proszę o szybka odpowiedź. Z góry dziękuję. 

Próbowałeś się zalogować na swoje konto na komputerze? Tam jest wszystko ok? A ten błąd 80072ee7 to czego dokładnie dotyczy i kiedy się pojawia?

http://www.fixcomputererrorsfree.com/error-code-80072ee7-windows-phone-8.php Może to pomoże.