Problem z zalogowaniem się na maila

Witam, mam taki problem z którym od dłuższego czasu nie mogę sobie poradzić.
Posiadam zainstalowany system operacyjny Windows 10 Pro (1703) x64.
Na nim jest zainstalowana przeglądarka internetowa Google Chrome wersja 60.0.3112.90 (64-bitowa).
Używam jej gdyż spełnia moje oczekiwania i działa bez zarzutu na moim kompie.
Kiedyś pozwoliłem znajomemu się zalogować na swoim mailu który posiada na gmail.
Teraz za każdym razem gdy chcę się na swoim zalogować to muszę ręcznie usuwać jego adres mailowy wraz z hasłem i wpisywać swoje dane.
Kiedyś tak nie było, tylko po uruchomieniu przeglądarki oraz przejściu do poczty gmail od razu ukazywało się zalogowane konto bez konieczności za każdym razem wpisywania wyżej wymienionych danych.
Mam na myśli rzecz jasna swoje konto mailowe.
Już nawet myśląc że to rozwiąże problem postanowiłem wgrać ponownie system operacyjny a wcześniej zrobić dokładny format dysku.
Po zrobieniu wyżej opisanej funkcji nie zdało to egzaminu, niestety.
Może mi ktoś pomóc i dać wskazówkę jak można wyżej opisany problem rozwiązać i wrócić do takich opcji jak wcześniej miałem i one mi pasowały ???
Pozdrawiam i liczę na pomoc.

Cześć!
Sprawdź, czy nie masz zapisanych danych logowania Twojego kolegi w menedżerze haseł, a także, czy nie synchronizują Ci się te dane automatycznie po zalogowaniu profilu Google Chrome. Usunięcie danych z menedżera haseł powinno rozwiązać problem.

Pozdrawiam, Direwolf!