Problem z zalogowaniem sie na skajpa

witam,

chcialam prosic o porade w sprawie skypa. otoz nie jestem w stanie sie zalogować. po licznych probach, za kazdym razem otwiera mi sie zakladka internetowa i jakies pliki skypa w niej. nie jestem w stanie dokladnie okreslic co to jest… probowalam kilka razy odinstalowac (nawet przy uzyciu programu revo uninstalled w celu dokladnego usuniecia plikow) i zainstalowac na nowo skypa, ale niestety ta sama sytuacja sie powtarza. Bardzo prosze o pomoc, gdyz nie mam pojecia co moge wiecej zrobic w tej sytuacji a aktualnie przebywam za granicą wiec skype jest niezbedny :slight_smile: z gory dziekuje bardzo za zainteresowanie :slight_smile: pozdrawiam, kasia.

Mozesz dodac SS problemu ?? (screenshot)

kliknij w prtscr podczas wystapienia problemu. Klaiwsz znajduje się na klawiaturze po prawej stronie i wtedy odpal paint i nacisnij ctrl+v :stuck_out_tongue_winking_eye: Zapisz , wrzuc na http://imageshack.us

link wklej tutaj :wink:

przesylam link:

http://imageshack.us/content_round.php? … ad&newlp=1

za kazdym kliknieciem ktorej-kolwiek opcj sie to wlacza ;/

dziekuje za szybka odpowiedz :wink:

Ale zaraz zaraz tutaj jest tlyko pokazane plikii z kataloguu C:\ProgramData\Skype\Apps\login

Jak wpiszesz login i haslo na skype to otwiera ci sie cos takiego ?

tak jak klikne na cokolwiek tzn na zaloguj sie , czy ze zapomnialam hasla badz nazwy uzytkownika czy nawet jak chce zafakować zeby mi skypa uruchamialo przy kazdym wlaczeniu kompa… to sie wlacza w przegladarce internetowej. i odpowiedno moge wchodzic w te katalogi co sie ukazaly i sa rozne pliki i katalogi… nawet bez wpisywania hasla i nazwy uzytkownika po kliknieciu na “zaloguj” to samo wyskakuje.

Dodane 19.10.2011 (Śr) 22:00

a tak na marginesie to dzisiaj jak probowalam uruchomic skypa to mi sie wlaczyly aktualizacje dla niego. i po tych aktualizacjach sie tak stalo

usun skypee i zainsstaluj wersjee

http://epliki.info/internet/komunikatory/skype

niestety nie podziałało, ta sama sytuacja sie pojawila :frowning:

A moze przywrwioc system te 2-3 dni .

Start>Panel sterowania>Kopia zapasowa/przywracannie>odzyskaj ustaawienia systemu na tym komputerze>otworz przywracanie systemu>kliknij:Wybierz inny punkt przywracania , i tam zaznacz pokaaż więcej punktow przywracania. Bedziesz miala daty instalacji poszcegolnych programow. postaraj sie cofnac stan systemu do dnia , w ktorym skype jeszcze dzialal . I napisz czy pomoglo .

Nie akrualizuj ponownie skype :stuck_out_tongue_winking_eye:

kkasia163 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy swoich postach.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Eureka :smiley: ten pomysł z przywroceniem systemu zadziałał tylko z ta starsza wersja skypa :))

Pozdrawiam i milego wieczoru zycze :slight_smile:

Dodane 21.10.2011 (Pt) 21:08

Witam ponownie :slight_smile:

Chcialabym sie jeszcze zapytać czy jest jakas mozliwosc zeby wylaczyć tą aktualizacje skypa poniewaz po jej samoczynnym wlaczeniu - nie ma mozliwosci jej anulowania. Dzisiaj sama automatycznie się wlaczyla i wtedy… sytuacja z niemożliwoscią zalogowania powtarza się. szukalam juz w ustawieniach ale nic takiego nie znalazlam i chcialabym sie zapytać czy jestem w stanie coś “wskurać” w tej sprawie bo codzienne przywracanie systemu sprzed czasu aktualizacji nie jest ciekawe :wink: No chyba ze nie bede miala wyjscia… :wink: Pozdrawiam :slight_smile:

Wejdz w skype do nardzedzia >opcje , z listy po lewej wybierz zaawansowane , i tam bedzie o aktualizacji . odkliknij ta fajke , kliknij na dole zastosuj i po problemie :wink: